Author Topic: Téma číslo 4261 (30. 12. 2023) - Uvařím tě a sežeru tě, ty sráči.  (Read 35 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Uvařím tě a sežeru tě, ty sráči.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 844
  • Relic of the Past
    • View Profile
Netradiční obchodní jednání
« Reply #1 on: 30. Dec 2023, 17:57 »
Netradiční obchodní jednání

"Ty vážně netušíš, co jsi způsobil, že? Máš ty vůbec ponětí, jak jsi mi do prdele zkomplikoval život?"
"Řekl bych, že podle pohledu na ten tvůj svinskej ksicht asi hodně." řekl svázaný muž a lehce se usmál.
"Čemu se jako tlemíš?" řekl obchodník rozzuřeně. "Já tě ty kreténe snad uvařím zaživa. Udělám z tebe pět malejch a ty spálím."
"Takže se nedohodneme?" dotázal se Morvin.
Obchodník je naprosto nechápavě civěl na za nohy pověšeného roguea.
"O čem by jsi se chtěl dohadovat? Mám tě v hrsti a za chvíli ti vytáhnu střeva z těla za to co jsi dnes provedl."

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
První pochutina
« Reply #2 on: 30. Dec 2023, 19:58 »
První pochutina

[„Ty parchante,“] funěl Ramarrish mezi ranami pěstmi, které udílel nyní již skoro mrtvému žábomutovi, a těžko se mu divit. Ta mrcha ho napadla, když se šel na hlídce vychcat a odložil zbraně, to je prostě podlé i na podobnou potvoru.
[„Ty hajzle slizkej, víš ty co?“] pokračoval jak v urážení, tak mlácení. [„Až tě zabiju, tak tě nenechám jen tak ležet. Kdepak, hodím tě do hrnce, uvařím tě a sežereme tě, ať jsi taky jednou k něčemu dobrej!“]
První pokus s tímto neobvyklým masem za moc nestál, ale to Ramarrishe neodradilo, pokračoval a dal svému světu nejlepší vindaloo široko daleko.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Profík na přípravu povstalců
« Reply #3 on: 30. Dec 2023, 20:50 »
Profík na přípravu povstalců

Mezi nešťastníky, co byli přivedeni do Zorbova paláce, aby tam otročili, se nezřídka našel i nějaký ten hrdina. Jejich vzdor zpravidla neměl dlouhého trvání a končil vždycky stejně, lišila se vlastně jen doba, po jakou si ten či onen frajer myslel, že je víc než kusem hadru. V rychlosti vysvětlování, že to tak není, byl zejména jeden žalářník.
„Ještě jednou uděláš něco takového,“ vyslechl si každý takový rebel krátce poté, co ho strážní dovlekli do cely, „a uvařím tě a sním. Dost možná ještě zaživa.“ Hodně si jich myslelo, že je to nadsázka.
Ale kdepak, Cvr Rrk to myslel doslova.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Povařený Putini
« Reply #4 on: 30. Dec 2023, 21:22 »
Povařený Putini

„Teď mě dobře poslouchej,“ spustil hologram, kterému předchozích pár minut Putini vysvětloval, jak nemůže za ani jeden z několika loupeživých nájezdů, při kterých zahynuly stovky civilistů. „Už mám těch tvých keců tak akorát dost. Nejsme nacisti, jak o nás prohlašuješ, ani debilové, jak si očividně myslíš. A nejsme ani kanibalové, ale u tebe, ty jeden zkurvenče, uděláme výjimku a jakmile tě čapneme, jdeš rovnou do pomalýho hrnce a dáme si tě k večeři.“
Malý zmrd si z toho zdánlivě nic nedělal a nechal spojení přerušit, ale ti, co mu byli nejblíž, mohli moc dobře vidět, jakou při tom vypustil loužičku.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 140
    • View Profile
Sýrová sezóna, ale rozhodně ne v mekáči
« Reply #5 on: 31. Dec 2023, 19:32 »
Sýrová sezóna, ale rozhodně ne v mekáči (Nedělní žolík)

"Omlouvám se, ale k tomuto pokrmu standardně strouhaný parmazán ani rozpuštěný raclette nepodáváme." usmál se nervózně číšník.
"A můžu vědět proč?" našpulila dramaticky pusu Kremrolina.
"Ehm, madam máte objednaný smažený sýrový špíz a sýrové gratinované brambory, stranou makaróny se sýrem. Místo polévky Jste si přála sýrové fondue. Na co konkrétně si přejete ten sýr?" panikařil číšník.
"Ano!" vyhrkla bez zaváhání Kremrolina.
"Madam..."
"Raclette na brambory a parmoš na makaróny!" už jen duh chybělo.
"Ale..."
"Neser mě pacholíku, nebo půjdu do kuchyně, obalím tě v parmazánu, zaleju tě raclettem a sežeru tě jen tak, bez chleba!"
"Takže raclette pro dámu, vše?"

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: