Author Topic: Téma číslo 3288 (1. 5. 2021) - Vystřídání partnerských rolí  (Read 125 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Vystřídání partnerských rolí To se takhle k prvnímu máji hodí.
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
(Ne)všední rutina
« Reply #1 on: 01. May 2021, 15:48 »
(Ne)všední rutina

„Dneska bychom si mohli trochu vyměnit role, zlato, co říkáš?“ ozvala se Ellie z kuchyně, kam nesla prázdné talíře od večeře.
Fearghas se v mžiku objevil ve dveřích a s úsměvem na rtech pokrčil rameny. „Jasně, tys vařila, já umeju nádobí, s tím počítám,“ oznámil – ostatně ve světě kouzel to nebyla zas taková dřina.
Ellie se k němu otočila s potutelným úsměvem na rtech. „Tak jsem to sice nemyslela, ale nádobí umýt můžeš,“ broukla k němu a zanechala ho nechápajícího domácím pracím.
Když jí pak následoval do ložnice, došlo mu, co svými slovy myslela, a poměrně dost ho to zaskočilo.

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Už nikdy!
« Reply #2 on: 01. May 2021, 18:29 »
Už nikdy!

"No, myslel jsem, že to dopadne lépe. Víš jak, pořád to děláš ty pro mě, tak jsem ti to chtěl oplatit," pravil Maks a rozpačitě se poškrábal ve vlasech. "Že si to jednou prohodíme a že udělám radost já tobě." Jake ho nepřesvědčeně pozoroval.
"Dobře," přikývl pomalu a s neurčitým výrazem. "Ale možná to nebyl úplně dobrý nápad, Maksi, nemyslíš?"
"Ale já se fakt snažil, Jakeu!" prohlásil Maks zoufale.
"A já ti to věřím. Ale možná že míchaná vajíčka byla moc velké sousto, hm?"
"To je omeleta," zahlásil Maks s naprosto sveřepým výrazem. To bylo naposledy, co lezl do kuchyně!

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Slimáčí schopnosti
« Reply #3 on: 01. May 2021, 21:59 »
Slimáčí schopnosti

Huttové to mívali vymyšlené moc dobře: když se chtěli množit, partnera k tomu sice nepotřebovali, ale jeho pořízení přinášelo celou řadu výhod. Krom toho, že míchání genů bylo obecně vždycky lepší než pouhá partenogeneze, se pak hodilo i to, že se po porození a odchování potomka mohli na případného druhého pěkně vystřídat.
Tím byla zaručena jakás takás spravedlnost, na potomka to mělo vliv jen minimální a hrdí rodiče si pak mohli pogratulovat k tomu, že jako hermafroditi mají nad savci a podobnou verbeží zase jednou v něčem navrch.
Jenže pak přišel novej kánon a tohle všechno šlo expresně do hajzlu...

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Škatulata se školnicí
« Reply #4 on: 01. May 2021, 22:49 »
Škatulata se školnicí

Lempixe zjištění, že je školnice březí, nijak zásadně neohromilo. S ledovým klidem prostě provedl diagnostiku, ověřil, že zatím všechno vypadá v nejlepším pořádku, a i když na obrazovku koukal tak nějak zasněně, nekomentoval to.
S tím začal až na další prohlídce, kam se s Ninou dostavil i nastávající tatínek. Sotva Lempixovi vysvětlili, kdo to je, Vratix si ho důkladně prohlédl, očima i skenerem, a rozjel se.
„Hmm, má mnohem vhodnější stavbu těla a v případě komplikací při porodu bych měl víc krve k transplantaci. Nechtěli by ještě provést výměnu?“
Kupodivu nechtěli, i když je ujistil, že by to určitě šlo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Botanická buzna
« Reply #5 on: 01. May 2021, 23:12 »
Botanická buzna

Ferenc měl sice rád rostliny, což zahrnovalo i květiny, ale romantikem by ho nazval jen málokdo.
Přesto se i on svého času pokoušel najít nějakou tu spřízněnou duši.
Na akademické půdě byl bez šance, tam o samičku nezavadil ani v jídelně, a tak zabrousil do nebezpečných vod seznamování přes Holonet, což své ovoce k jeho vlastnímu překvapení přineslo. Ozvala se mu jedna moc pohledná ještěrka a první rande dopadlo docela dobře.
Ovšem hned na tom druhém navrhla, že když dělá do těch kytek, měl by být v jejich vztahu mámou, a na to pan botanik přeci jen nebyl dost zralý.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: