Author Topic: Téma číslo 431 (5. 7. 2013) - Protože voníš...  (Read 1052 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Protože voníš... napíšeš si drabble!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6236
  • The Progeny
    • View Profile
Přehršel podnětů
« Reply #1 on: 04. Jul 2013, 23:04 »
Přehršel podnětů (22 BBY)

Toho dne byl Simbacca poněkud nesoustředěný. Mělo se jednat o naprosto rutinní hodinu basicu, jakých jenom tenhle týden absolvoval asi patnáct, a přesto z něj nevypadla jediná souvislá věta. Pořád tupě zíral, ošíval se a místy dokonce slintal. Jessica nechápala, co je příčinou, protože jí ani nekoukal na kozy jako Vojta, a všemožně se snažila padawana probrat.
„Co se děje?“ ptala se po dlouhém snažení spíš sama sebe, protože on nebyl schopný na tu otázku odpovědět.
[„To je jasný,“] ozval se od stolu na druhé straně jídelny Champbacca, stále schovaný za ekonomickou rubrikou, [„jsou z tebe cítit koblihy od snídaně.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pičifuková poezie
« Reply #2 on: 04. Jul 2013, 23:16 »
Pičifuková poezie (42 BBY)

Bylo to první rande mladé Zeltronky a všechno šlo jako po másle. Okouzlila svým šarmem jedenáctileté princezny v nesnázích synáčka jednoho z místních plynobaronů a poslední půlhodinu poslouchala komplimenty.
„...a oči mi z divu nevycházejí, protože jsi krásná jako Andělé z Iega, a nechci být od tebe již nikdy odloučen. Mé srdce plesá, když jsem ti nablízku, a připadám si jako ve sladkém snu, protože voníš jako...“
[„Buhechechechááácháááááááá,“] ozvalo se v tu chvíli od nedaleké stoličky, z níž právě s hysterickým smíchem padal její milovaný, pivem se dusící mistr. Netřeba snad dodávat, že rande nakonec až tak dobře dobře nedopadlo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nádech ráje
« Reply #3 on: 05. Jul 2013, 22:32 »
Nádech ráje (19 BBY)

I když by se jí to docela hodilo, na prolézání kanalizačních trubek si asi nikdy nezvykne. Nedostatek hygieny se do určité míry naučila zvládat, ale brodit se tou páchnoucí, nemocemi prolezlou splaškovou dálnicí bylo až moc. Od jisté doby už při tom ani nerozsvěcovala a orientovala se jen pomocí Síly, protože pak byla mnohem menší šance, že vrhne předchozí oběd.
„Můžeš mi laskavě vysvětlit, co to děláš?“ sykla za sebe a ošila se.
[„Nic,“] zahuhňal Simba.
„Tak proč mi rveš čumák do zadku?“
[„Když ty tak hezky voníš…“] vysvětlil jí to nevinně a nasál molekuly parfému, přebíjející ten neskutečný puch.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: