Author Topic: Téma číslo 433 (7. 7. 2013) - Tak mi to teda nandey  (Read 1080 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Tak mi to teda nandey (sic)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Lhář, lhářka, lháře
« Reply #1 on: 06. Jul 2013, 18:42 »
Lhář, lhářka, lháře (19 BBY)

[„Já už to prostě jíst nehodlám,“] čertil se Simba a mlátil talířem o stůl, [„přísahám, že musím jíst jodové tablety, abych nezdechnul na nemoc z ozáření. Raději brokolici se štěrkem, než její želatinový guláš!“]
„Chlupáčku,“ promluvila k němu Joyce a vyměnila si dlouhý pohled s Champiem, „ty jediný jsi toho schopný. Ty a tvůj táta, ale ten si přidat nedokáže.“
[„A moc dobře víš, jak moc je to pro ni důležitý.“]
[„Vy jste mě neslyšeli? Želatinový guláš?!“] Champiemu se zježily všechny chlupy na těle.
[„Synu, jsi naše poslední naděje.“]
[„Fajn…“]
„Jess, nedonesla bys nám tu dobrotu?“
[„Skončíte v pekle.“ ]

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Peklo nad peklo
« Reply #2 on: 07. Jul 2013, 17:26 »
Peklo nad peklo (20 BBY)

[„Si ze mě děláš prdel, ty opice plešatá?“] vztekal se Champbacca a vypadalo to, že má jen krůček od nervového zhroucení, což indikovalo opravdu závažnou krizi.
„Copak se děje?“ prohodila ledově klidná Joyce, která zrovna do krizové jídelny vcházela.
[„Ten bramborák udělal k večeři řepu. Prostě jen tak ŘEPU, bez masa, chápeš to?“] Velmistr byl vzteky bez sebe, lomil rukama a Jeffovi vykukoval z úkrytu za pultem jenom vršek hlavy.
„Mám alternativu,“ nadhodila Zeltronka, aniž si kuchaře všimla, „Jessica právě dopekla piškotovou roládu, tam nějaký maso určitě bude.“
Velmistr se zarazil, přitáhl si flašku chrobákovice a zavelel k donesení řepy.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6236
  • The Progeny
    • View Profile
Skoro spolehlivá sázka
« Reply #3 on: 07. Jul 2013, 18:18 »
Skoro spolehlivá sázka (124 ABY)

Lesem šli dva, Wookiee a lovec odměn. Lovec byl v brnění, Wookiee v želízkách.
[„Stejně si myslím, že kdybys na mě nevybafl ze zálohy, tak bych tě přepral,“] soudil Simbacca a užíval si toho, že taky jednou někdo vede jeho.
„O tom dost pochybuju,“ odvětil suše lovec a hleděl do dáli, kde mu měla parkovat kára.
[„Jako vážně. Nandal bych ti to tak, že už by si tě nikdo nenajal.“]
„Moc ti to kecá, na týpka v okovech.“
[„Bojíš se, srabe?“]
„Víš co? Tak mi to teda pojď nandat,“ odsekl lovec, želízka mu sundal a efektně tak ukončil svou kariéru.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: