Author Topic: Téma číslo 2774 (4. 12. 2019) - Koláč zapomnění  (Read 244 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Koláč zapomnění, základ každé pořádné oslavy.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Cukřík navrch
« Reply #1 on: 04. Dec 2019, 18:43 »
Cukřík navrch

Když se členové novigradského Cechu zlodějů a vrahů kolem poledne probrali z hlubokého spánku, ani jeden nechápal, co se večer vlastně stalo.
„Pánové, já si vůbec na nic nepamatuju,“ oznamoval Jethro zmateně, navzdory tomu, že se večer neoddávali žádné pitce.
„Co bylo v tom koláči?“ zeptal se vzápětí podezíravě Damjan, kterému to až překvapivě pálilo.
„Pekla ho Brunhilda, určitě byl v cajku,“ oznámil Kocour, načež se zarazil a zamyšleně se podrbal na hlavě. „Já pomáhal v kuchyni a ona mi řekla, ať ho pocukruju.“
„To nebyl cukr.“ Společně došli k závěru, že se Kocourovi do rukou dostala nemalá dávka fisstechu.

Fandom: Zaklínač rpg

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Sladké zapomnění
« Reply #2 on: 04. Dec 2019, 19:37 »
Sladké zapomnění

Když Darya zjistila, že je v tom, bylo jí to vlastně tak nějak fuk. Pro ní to totiž znamenalo, že její povinnosti jsou hotové. Byla tu jedna osoba, která to však nevzala vůbec dobře. Darya popravdě nechápala, proč se Bessie cítila ublíženě, však ona nebyla ta, která to musela odnosit. Když pak bez jediného slova zmizela, Darye se zhroutil svět. Doslova.
Koláčů zapomnění snědla za celé těhotenství dostatek, ale bez vodky to nemělo takový šmrnc. Po několika měsících se jí však podařilo to celé hodit za hlavu a na Bessie zapomenout.
A pak se zničeho nic objevila a vše pokazila.

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Opomenuté ochutnání
« Reply #3 on: 04. Dec 2019, 22:50 »
Opomenuté ochutnání (21 BBY)

Přijít do jídelny a vidět Simbaccu, to nebylo nic neobvyklého. Naopak, vlastně častěji seděl na lavici, měl před sebou vyskládaných pět šest misek a baštil než například seděl v knihovně a učil se. Jenže většinou byl taky při vědomí, což se nedalo říct o tom jednom případu, kdy ho Champbacca našel na zemi s rozbitým talířem.
[„Co blbneš, vole?“] zeptal se ho starostlivě, když ho laskavými fackami probudil a synátor na něj konečně dokázal zaostřit.
[„Já… já nevim,“] zaváhal a na sucho polkl. [„Pamatuju si, že Jessica chtěla péct koláč a já jí pomáhal, a pak… pak mám najednou tmu.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Stornovací snídaně
« Reply #4 on: 04. Dec 2019, 23:30 »
Stornovací snídaně (1985)

„Jaký byl ples?“ vyzvídal Monty, když se Fróði konečně vrátil, a na odpověď nemusel čekat dlouho.
„Ty vole, jako dobrý. Asi pojedu v létě do Ruska,“ pravil nonšalantně a to Mexičana poněkud zaskočilo. Čekal sice, že se z plesu s Udinovou vrátí s nějakou peckou, ale tohle bylo trochu divné.
„Co?“
„Na čistokrevnou smetánku. Iskra mě tam prej protáhne.“ Pořád se tvářil, jako by o nic nešlo, což bylo trochu na facku.
„Nedělala si srandu?“
„Já myslim že ne. Jenom teda doufám, že na to nezapomenu.“
„Tak to si ráno dávej bacha na koláč, lektvar zapomnění se učí v prváku...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Terapie tortou
« Reply #5 on: 04. Dec 2019, 23:42 »
Terapie tortou

„To je tvoje velké tajemství?“ rozchechtal se jeden ze dvou pasáků, co se sešli nad pivem a chvíli mluvili o novinkách v byznysu. „Že dáš holce po každým kunčaftovi jeden koláček plnej drog, po gangbangu dva?“
„Jo,“ přikývl druhý zcela vážně a napil se, takže se první přestal smát a začal k podivnosti přistupovat racionálněji.
„A to se ti jako vyplatí, utrácet peníze za to, že zapomenou svoje traumata?“
„Peču to ve velkým, takže mě jeden vyjde na nějakejch sedm kreditů, a životnost holek to zvyšuje minimálně o pár let, takže si klidně remcej, ale jo, mně se to vyplatí.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: