Author Topic: Téma číslo 1200 (10. 8. 2015) - Moje první zabití  (Read 1474 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8461
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Moje první zabití, již brzy ve vaší televizi.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Gwen

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 156
    • View Profile
Stane se to i v těch nejlepších rodinách
« Reply #1 on: 09. Aug 2015, 20:26 »
Stane se to i v těch nejlepších rodinách

"Všichni tu umřem!" zaječel Hňuf, porazil dalekohled a rozeběhl se do sídla vlády.
"Umřem! Umřem!" zvyšoval v běhu paniku, "blíží se! Viděl jsem ho! Všichni tu umřeme!"
Vláda propadla panice taky, protože spatřila to, co Hňuf. Smrtonosný bílý objekt zkázy.

"Vylez Chewie a neblbni!"
Wookie nešťastně zařval.
"Mně se to taky nelíbí, ale jiná možnost není. Tak polez."
Chewie řval a Han schytal pár ran, ale úkol byl splněn.
"Moje první zabití," prohlásil potom Han a nalil si plnou sklenici, "nebo spíš hromadná poprava."

Hňuf měl pravdu. Všichni umřeli. Díky Hanovi a taky díky Orthosanu 600 proti blechám ve spreji.

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (Všichni tu zemřeme!)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8461
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Porovnávání prvotin
« Reply #2 on: 09. Aug 2015, 21:34 »
Porovnávání prvotin (22 BBY)

[„Tati?“] pípl Simbacca tentokrát rovnou po návratu z mise a vůbec se nehrnul do jídelny, což bylo divné. [„Kdys poprvé někoho zabil?“]
Velmistr pochopil, že se na Dantooine asi stalo trochu víc než mělo, a odložil kontrolu poškrábanosti chromování lodi na později.
[„Bylo mi čtrnáct,“] přiznal. [„Jednoho barmana. Začal po nás střílet, když jsme tam přišli během vyšetřování jedné krádeže, a já měl větší kliku než on.“]
[„A jak brzo ses s tím vyrovnal?“]
[„Byla to sebeobrana, takže docela rychle,“] pokrčil rameny a Simbaccovi se viditelně ulevilo. [„Nehledě na to, že ten šlusák točil podmíráky a vesmíru to jenom prospělo.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6237
  • The Progeny
    • View Profile
Neodpustitelný nájezd
« Reply #3 on: 09. Aug 2015, 21:52 »
Neodpustitelný nájezd (1981)

Byl pozdní večer, do máje ještě daleko a bystrozor Flann O‘Faerraigh se vracel z práce poněkud nesvůj. Prošel brankou, došoural se po dlážděné cestičce až k domku a vcházel dovnitř, aniž by byť jedinkrát zabloudil pohledem na stádo jednorožců tam v lese u krmelce.
Uvítala ho žena s večeří, ale ani to ho dnes nedokázalo rozveselit, což jí neušlo.
„Co se stalo?“ uhodila na něj a starostlivě zamrkala.
„Ále,“ zkusil bagatelizaci, „Moody mě zas seřval, že ve službě píšu místo protokolů runový básničky.“
Ve skutečnosti dnes poprvé použil smrtící kletbu proti smrtijedovi, ale lhát jí do očí bylo ještě těžší.

Fandom: Felix Felicis! (AU?)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4296
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mládí vpřed!
« Reply #4 on: 09. Aug 2015, 22:03 »
Mládí vpřed!

Nolla Brannigan možná vypadala nevinně, dokonce nevinněji než její dvě sestry, ale pravdou je, že svého prvního chlapa zabila už v patnácti letech. A ne jen tak nějakého, tohohle gaunera se bála většina planety, měřil něco přes dva metry a místo jednoho ze tří očí měl implantát, kterým jako by každému viděl až do žaludku.
S ní mu to nebylo nic platné, našli ho ráno a ani nejlepší droid Zorbova paláce nemohl nic dělat. Zbičovali ji do bezvědomí, několikrát.
Jak že to dokázala? No jak asi, když byla nahá, jemu táhlo na osmdesát a v místnosti bylo nevyvětratelných čtyřicet stupňů…

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Tumáš, ty hajzle jeden vošklivej!
« Reply #5 on: 10. Aug 2015, 22:10 »
Tumáš, ty hajzle jeden vošklivej!

Popravdě už jen málokdo nevěděl o tom, že Bezzubka měla ze žlutočerně pruhovaných hmyzích potvor panickou hrůzu. Bezzubka při tom kupodivu ani moc neječela, ale vyvíjela nové rekordy ve sprintu na druhý konec ulice. Ale pravda, jakmile měla nálet v pokoji, vždycky s malou dušičkou volala maminku, která se možná tvářila otráveně, ale vetřelce nakonec vyhnala nebo něčím ubila. Není proto divu, že když Bezzubka před pár lety poprvé sama sprovodila ze světa bzučící vosu, bylo to vysloveně náhodou, a to nejen proto, že vosa byla poněkud mrzácká, nýbrž i proto, že o ní Bezzubka nevěděla a přejela ji židlí.

Fandom: realita
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

keraM

  • Guest
Kdyby jsi nesešel ze správné cesty
« Reply #6 on: 10. Aug 2015, 22:26 »
Kdyby jsi nesešel ze správné cesty

Tohle je už nepřípustné! Mám pocit, že řev uvnitř mé mysli je slyšet na míle daleko. Vždycky jsem byl temperamentní, ale co je moc, to je příliš. Jediné co po dni stráveným v té za***** práci chci, je klid. Jenže toho se mi asi nedostane! Kdyby ten člověk chvilku přestal hrát a řvát u toho na celý panelák,.. Když mě při nepokojích v Baltimoru zmrzačili, tak už nemůžu sloužit u policie. Hajzlové černý! Sebral jsem bouchačku z šuplíku, přešel k sousedovým dveřím a zdravou nohou jsem je vykopl.
"Ty buzerante černej! Zhebni! A ozvalo se smrtonosné " bang ". Pak nastalo ticho.

Fandom : realita

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Kapitánovo kombo
« Reply #7 on: 10. Aug 2015, 23:17 »
Kapitánovo kombo

Přátelství paní Butlerové a pana Caydena dosahovalo rozměrů, které nebylo jejich ratolestem vždy příjemné. Riley například musela (na maminčin popud) povinně na přednášku pana Caydena. Patrick se zas (na tatínkův popud) musel povinně účastnit generálního úklidu sklepa paní Butlerové.
Což by nebyl takový problém, kdyby se do toho řádně nezažral a neobjevil hnízdo běhnic - jehož obyvatelky pláchly do obýváku, kde se bavili dospělí. Patrick, přirozeně, za nimi.
"POCEM, TY BĚHNO!" zařval v zápalu lovecké vášně, než jednu rozmázl o zeď a pro jistotu osprchoval běhnicidem, načež se málem učervenal k smrti, když Evanně koktavě vysvětloval, že to nebylo na ni.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Pomsta bude grilovaná
« Reply #8 on: 13. Aug 2015, 20:33 »
Pomsta bude grilovaná (nedělní žolík)

Karamelka nakvašeně nakráčela do plzeňské pobočky Mironetu, v jedné ruce krabici s notebookem, v druhé ruce gril, který ke koupi notebooku před čtrnácti dny dostala. Tehdy se tomu smála, protože si myslela, že gril nikdy nepoužije – byl značně pofidérní. To ještě netušila, že bude tím grilem zabíjet.
Chlápek za pultem se divně šklebil, když prohlásila, že přišla reklamovat čtrnáct dní starý notebook, a to ji napumpovalo zlostí tak, že se neudržela. Vzala gril, několikrát jím majzla ajťáka po hlavě, až to zadunělo, a rozlíceně přitom funěla: „Strč si svoje moudra do míst, kam slunce nesvítí, idiote! I s tím pitomým grilem!“

Fandom: realita

 

Další pískoviště: