Author Topic: Téma číslo 3974 (18. 3. 2023) - Jak jsem se chtěl zbavit zlozvyku  (Read 42 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Jak jsem se chtěl zbavit zlozvyku, ale pak jsem šel radši napsat drabble.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Osudová odvykačka
« Reply #1 on: 18. Mar 2023, 00:13 »
Osudová odvykačka

Axlvance věděl, že je užívání kočičí trávy běžnou veřejností vnímáno dost negativně, na druhou stranu to přece nemělo žádné zvláštní účinky na zdraví a někteří doktoři byli ochotní se do krve hádat, že je to zdravější než kouření.
Tak se rozhodl že s tím teď, když si našel partnerku, prostě skoncuje. Doveze poslední zásilku, ze svého podílu si udělá poslední čajíček, zbytek prodá a už na ni nesáhne.
Bylo tedy trochu k vzteku, že zrovna v ten den si ho vyčíhla imperiální kontrola, ale i když to tedy bylo dost velkým a nešťastným obloukem, té závislosti se zbavil úplně dokonale.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zbavování zlozvyků
« Reply #2 on: 18. Mar 2023, 00:21 »
Zbavování zlozvyků

Čím víc se Putini snažil vykreslit Aargonar jako planetu plnou osvícených učenců, co nemají žádné špatné vlastnosti a všude s sebou přináší jen lásku, tím hůř se mu to dařilo. Po všech těch nájezdech na sousedy mu to prostě žral málokdo.
Doma to ale ohlas mělo a do armády se přihlásil nejeden Jawatnik, co si myslel, že by ho tato instituce mohla trochu povznést. Třeba ten, co si kousal nehty, a domníval se, že po projití vojenským výcvikem malého zmrda jednou provždy přestane. Rozhodně ale nebyl jediný.
Vlastně to i docela fungovalo, u většiny však proto, že rychle potupně chcípli.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zažité zlozvyky
« Reply #3 on: 18. Mar 2023, 00:35 »
Zažité zlozvyky

„Tak jsem nad tím včerejškem trochu přemýšlel,“ připustil jeden ze zaměstnanců První imperiální papírny, sotva dosedl ke stolu vedle Manga, a odkazoval na poněkud vyhrocenější debatu ohledně takové nemilé věci, „a máš pravdu, fakt je to blbej zlozvyk, zkusím s tím něco udělat.“
„Super,“ opáčil Mango, jemuž se kolegovo skákání do řeči nelíbilo už nějaký ten pátek. „Tak to budu držet palce, ať ti to jde líp než mně přestat kouřit.“
„Jo? Jak ti to vyšlo?“ zeptal se kolega, nutno ocenit, že až poté, co Zeltron svou výpověď naprosto zjevně ukončil.
„Nic moc, vydržel jsem to asi hodinu a půl.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hořký návrat domů XXXVII
« Reply #4 on: 18. Mar 2023, 15:39 »
Hořký návrat domů XXXVII

Věděl, že bude muset změnit své uvažování. Rád měl všechno pod kontrolou a věděl o všem. A to ho teď ničilo. Musí to dostat pod kontrolu. Do Shortshadow to bylo ještě hodně daleko a on bude muset najít způsob, jak se tam dostat aby jeho plán byl úspěšný. Přestal si nalhávat, že je i přes svoji naivitu vyvolený. Xalgoroth by si dříve či později našel nějakou jinou figurku. Pořád ale měl v rámci možností svobodnou vůli a možnost svrhnout a zbavit se nejenom Tyronia II ale všechny ty parazity, jejichž rodiny se po válce chopily moci na úkor obyčejného člověka.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: