Author Topic: Téma číslo 3981 (25. 3. 2023) - Před svatbou jsi býval jiný  (Read 37 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Před svatbou jsi býval jiný. Mladší, psals drabbly...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Posvatební proměna
« Reply #1 on: 25. Mar 2023, 00:32 »
Posvatební proměna

Malý zmrd Putini toho na Aargonaru dojebal fakt hodně. Pokud by ale někdo hledal nějaká pozitiva, najít je teoreticky mohl taky.
Například to, že zredukoval místní populaci násilnických alkoholiků na minimum. Nejedna žena v domácnosti, co si ještě nedávno stěžovala, že se její vyvolený po svatbě změnil a pod vlivem alkoholu ji začal bít, prostě měla to štěstí, že jí toho grázla odtáhla armáda a on pak chcípnul někde v horoucích peklech, protože na něj při fasování nezbyla zbraň.
Důchod za takového chcípáka sice nebyl nic moc, ale rozhodně lepší než neustálé modřiny a život plný výčitek ze špatného rozhodnutí.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Manželská mutace
« Reply #2 on: 25. Mar 2023, 00:46 »
Manželská mutace

Začátek konverzace mezi Joyou a panem Branniganem Champbacca nepochytil, ale z tónu té části, co se k němu už donesla, pochopil, že jde o něco na způsob hádky. Nedivil se, jeho učednice byla vždycky trochu divočejší, a ne že by tedy chtěl poslouchat, ale uši zavřít nemohl, víme…
„Tobě to jako vadí?“ nechápal zrovna Deek, ale Joyce už si jela svou.
„Maminka mě varovala, že se chlap po svatbě změní, měla jsem ji poslechnout. Tohle by sis na mě, dokud jsme nebyli svoji, nikdy nedovolil!“
Vzhledem k tomu, že od svatby uplynul jediný den, to samozřejmě správně vyhodnotil jako nadsázku.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Vypečený vývoj
« Reply #3 on: 25. Mar 2023, 00:55 »
Vypečený vývoj

„To ses rychle odkopal!“ křičela nepříliš pohledná Zeltronka na svého muže, který jí právě vyčetl, že je nepříliš pohodlná a vůbec o sebe nedbá, mimo jiné.
„Jsem prostě prozřel,“ pokrčil rameny ten atraktivnější z páru, momentálně ale také bezohlednější.
„To zrovna. Chceš mi říct, že jsi za ten týden od svatby změnil vkus?“
„Chlapi se mění.“
„A budeš se měnit dál tímhle směrem? Protože jestli jo, asi bychom měli zvážit rozvod, jinak tě zabiju.“
Měla pochopitelně pravdu a Zaphod s jejím závěrem naprosto souhlasil. Na druhou stranu třeba říct, že málokterý sňatkový podvodník by se v téhle situaci zachoval jinak.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hořký návrat domů XXXXV
« Reply #4 on: 25. Mar 2023, 09:22 »
Hořký návrat domů XXXXV

Už když vkročil do dveří ovanul ho závan zvětralého piva a pečeného masa.
Místní hostinská Helga právě měla potyčku se svým manželem, který minule Gerrinovi dělal problémy.
"Rudolfe, sakra. Jestli to budu muset opakovat, vykopu tu tvoji línou prdel z baráku. Teď už vážně."
Rudolf jen nespokojeně zamrmlal, dopil poslední hlt v korbelu, s těžkou nechutí se zvedl a za moment zmizel ve vchodu do kuchyně. Gerrin se přesunul  k baru a čekal, než si ho Helga všimne.
"No teda. Vážně jsem nečekala, že se tu ještě ukážeš." řekla a natáhla se na bar.
Gerrin se usmál a posadil se.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: