Author Topic: Téma číslo 3982 (26. 3. 2023) - Největší omyl mého života  (Read 33 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Největší omyl mého života.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hořký návrat domů XXXXVI
« Reply #1 on: 26. Mar 2023, 09:31 »
Hořký návrat domů XXXXVI

"Co ty a Rudolf. Dobrý?" zeptal se.
"Přísahám bohu, někdy si říkám, že větší hovadinu jak vzít si toho línýho chlapa jsem neudělala."
"Ty a přísahat bohu?" usmál se Gerrin. Byl to první lidský moment za hodně dlouhou dobu.
"Vždyť víš jak to myslím." řekla a postavila před něj korbel piva černého jak noc. Podíval se na něj a pak na chvíli zaváhal.
"Nechceš mi doufám říct, že si pořád dáváš pauzu, i po tom všem?" dodala.
Gerrin se zamyslel, co všechno se za posledních pár týdnů stalo.
"Ne, právě naopak." odpověděl, chytl korbel a během půl minuty ho vypil.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Obrovské omyly
« Reply #2 on: 26. Mar 2023, 21:44 »
Obrovské omyly

„Prostě jsem omylem do paliva místo vodky přimíchala vodu,“ shrnula Caroline důvod, proč Sviňucha posledních pár hodin stála na dně moře a inženýrka dělala vše pro to, aby ji zase rozhýbala. „Pojďte se na to napít, větší blbost jsem snad v životě neudělala.“
„Na blbosti!“ souhlasil kapitán a už měl nalité panáky. Vodky, ne vody. Ozvalo se pár cinknutí, což mělo na morálku posádky vysloveně blahodárné účinky.
„A když už jsme u toho,“ pokračoval tedy kapitán žoviálně, „mohli bychom se pochlubit vlastníma největšíma omylama v životě, ne?“
„Začneš?“
„Klidně. To jsem takhle na pláži v Thajsku sbalil jednu luxusní kočku...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odepsané oživování
« Reply #3 on: 26. Mar 2023, 22:25 »
Odepsané oživování

Shavari to tehdy nedocházelo, ale dopouštěla se právě největší chyby ve svém životě.
Nešlo ani tak o to, že v afektu zabila dva imperiální stormtroopery, kteří strkali nos, kam neměli. Nevadila dokonce ani skutečnost, že je rozdrápala a nechala na nich takovou hromadu důkazů, že by za to byla odsouzena i mnohem méně zločinným režimem.
Tou chybou bylo, že krátce poté a stále ještě ve stavu snížené sebekontroly vypadla z lodi, aniž by se přesvědčila, jestli třeba její drahý postřelený přítel tu ránu blasterem nepřežil a nedal by se rozdýchat.
Protože přežil a dal, ale to zjistila až mnohem později.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zmýlený zmrd
« Reply #4 on: 26. Mar 2023, 22:36 »
Zmýlený zmrd

Vybrat z Putiniho životních omylů ten největší, to byl i pro ostřílené historiky, psychiatry a okultisty téměř neřešitelný úkol.
Stát se největším malým zmrdem známého vesmíru totiž vyžadovalo celou řadu mylných kroků a Putini jich našlapal mnohem víc, patrně aby si pozici pojistil. Mýlil se v odhadech nepřítele, v názoru na zahraniční politiku, v předpovědích výsledků domácí produkce, ve výběru poskoků a spolupracovníků, v množství jinak zcela bezproblémových Jawů, které poslal do gulagu nebo na frontu...
Nakonec se ale odborníci vesměs shodovali na tom, že za dost velký omyl šlo považovat jeho skálopevné přesvědčení, že se nikdy žádného omylu nedopustil.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: