Author Topic: Téma číslo 3985 (29. 3. 2023) - Proč ty musíš všechno vyzvonit  (Read 38 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6234
  • The Progeny
    • View Profile
Proč ty musíš všechno vyzvonit a nenapíšeš o tom radši drabble?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 846
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hořký návrat domů XXXXVIII
« Reply #1 on: 28. Mar 2023, 16:13 »
Hořký návrat domů XXXXVIII

"No to jsi se úplně pomátl ne? Víš kolik práce dalo sehnat tu první?" vyjekla na celou hospodu Helga.
"Třeba to zařvi ještě na ty dva lidi támhle v rohu, kteří to ještě neslyšeli." řekl podrážděně mnich. "Mám tě rád, ale občas vykecáš i to co nevíš." dodal a usmál se.
"Jasně, protože se stane naprosto běžně, že za mnou někdo přijde pro obsidiánový lapač duší a o několik týdnů později se ptá na druhý. Nemusím snad říkat, jak zatraceně vzácná blbost tyhle ty lebky jsou. A že jsem věděla jen dvou exemplářích. Z nichž jeden jsem ti sehnala."
"A ten druhý?"

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4288
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Párové přiznání
« Reply #2 on: 29. Mar 2023, 20:52 »
Párové přiznání

„To jsem si mohl myslet,“ cedil skrz zuby Jawa v dobytčáku a vrhal při tom nenávistné pohledy na svou ženu, „že na tu tvou hubu protrženou jednou dojedu. Ale že to bude už takhle brzo?“
Žena neodpovídala, neodpovídal ani nikdo jiný, a že jich v tom vagónu sedělo docela dost. Tak chlapík pokračoval.
„Tos nemohla tu moji slabou chvilku, kdy jsem Putiniho nazval malým zmrdem, zapřít? Slepičí prdel, fakt. Komu jsi tím prospěla, no?“
Na její obhajobu nutno říct, že ji při výslechu na místní pobočce tajné policie zřídili fakt fest, ale cestu do gulagu jí to nijak zvlášť neulehčilo.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8458
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zvyky zvoníků
« Reply #3 on: 29. Mar 2023, 23:07 »
Zvyky zvoníků

„A ještě jednu věc mi prozraď,“ nabádalo jedno značně opilé individuum turistického typu v baru na Tullamore jiné, trochu méně a hlavně místní opilé individuum, „to ty jako vždycky jdeš a vyzvoníš to?“
„Něco na ten způsob,“ připustil oslovený, který byl možná trochu méně opilý, ale rozhodně o dost víc neochotný opravovat podivný akcent toho prvního ožraly. Který se ptal dál.
„A můžeš mi říct, proč to děláš?“
Tentokrát si byl místní skoro jistý, že je problém nejen v jazykové bariéře, ale ještě jednou mu úplně klidně odpověděl.
„No, protože jsem zvoník, a ti to tak už tisíce let dělaj?“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6234
  • The Progeny
    • View Profile
Distribuce drbů
« Reply #4 on: 29. Mar 2023, 23:15 »
Distribuce drbů

[„Hele, můžu mít dotaz?“] oslovila jednou po hodině prvouky Lurparra Gurrku a ta přestala balit tužky do penálu a přikývla.
[„Slyšela jsem, že ten drb o Horrdovi jsi vynesla ty, a to sotva jsi se ho dozvěděla. Je to pravda?“]
[„No… jo, je,“] přiznala Gurrka, která na to možná nebyla hrdá, ale důvod k tomu měla. [„Říkala jsem si, že čím dřív se to dostane ven, tím rychleji bude moct zapracovat na nápravě, víš?“]
Lurparra se usmála.
[„Jasné, klasická začátečnická chyba. Sedej, poučím tě o výhodách toho, když si tyhle věci zapamatuješ a vytáhneš to na ně v příhodnou chvíli...“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: