Author Topic: Téma číslo 724 (22. 4. 2014) - Jan 10.10  (Read 1046 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 724 (22. 4. 2014) - Jan 10.10
« on: 21. Apr 2014, 15:20 »
Ježíš taky dost často mluví o ovcích, ale asi to po jeho vzoru můžeme vztáhnout na všechno životenství:
Zloděj nepřichází, než aby kradl a mordoval a hubil; já jsem přišel, aby život měly, a hojně měly.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Děravý dárce
« Reply #1 on: 22. Apr 2014, 12:34 »
Děravý dárce

Australané byli vždy svérázný národ.
Kromě inteligentních králíků, kteří na několik století uvedli známou galaxii do války, dali ale vesmíru i zajímavější věci jako bumerang nebo několik mýtických tvorů, z nichž jeden se právě komínem spouštěl do potemnělého rodinného domku.
Do rodinného domku přistěhovalců, kteří o domorodých skřítcích neměli nejmenší tušení, takže se do noci brzy ozvaly výstřely z kulovnice poplašené hlavy rodiny. Tvor ovšem nepřišel krást ani jinak škodit, naopak, přišel sem někoho obdarovat, jen si ke své velké smůle spletl střechy a místo spících čtyřnožců narazil na až příliš bdící dvounožce.
Ovčí Santa Claus to prostě neměl lehké.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Nenávisti neutečeš
« Reply #2 on: 22. Apr 2014, 12:53 »
Nenávisti neutečeš (20 BBY)

Když tu brigádu bral, připadal si jako kretén.
Hrát Srandu Clawse tady, na tropické planetě, když tu Vánoce znal jenom málokdo, mu přišlo vysloveně zbytečné, ale majitel hotelu mu za to zaplatil mastnou částku, tak kývl.
Teď se soukal komínem a přemýšlel, jak taková věc asi prospěje marketingovému image hotelu. Reklama to bude dobrá, možná i jemu z toho něco kápne, každopádně...
V tu chvíli ho cosi čaplo za nohu, vytáhlo krbem ven do pokoje a nechalo ho to viset hlavou dolů.
„Já nejsem zloděj, já jsem duch Vánoc!“ hájil se.
[„Já vím,“] zabručel Wookiee a prohodil ho zavřeným oknem.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Až do domu
« Reply #3 on: 22. Apr 2014, 20:30 »
Až do domu (2186)

Vykopnul dveře a poslušně následoval svou brokovnici dovnitř domu. Tam už se třásl vysoký salarian a mířil na něj osobní prskavkou, kterou ho ale nechtěl zastrašit. Ozvalo se několik výstřelů, které odrazila biotický bariéra, kterou Grok s Fil tak urputně cvičil, a prskavka se přehřála.
„Už ani krok. Nenechám tě využívat těchto strašných časů, supe!“ natáhl k němu výhružně rozžhavený omni-tool.
„Kde máš děcka a ženskou?“ zabručel Grok a rozhlížel se všude kolem.
„Jen přes mou mrtvolu!“ křičel rozhodně.
„Jasně, jsem ze společnosti Perunica Express a mám vás tu nabrat a odvést pryč.“
„Ta-takže nejste zbojník?“
„Ale jo, to taky.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: