Author Topic: Téma číslo 258 (13. 1. 2013) - Rozhovor s nahým mužem  (Read 1332 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jdu na nákup, doufám, že mě cestou nečeká Rozhovor s nahým mužem.

(PS: Ten rozhovor má teda původně význam interview, ale who gives a parrot?)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Nečekané nasazení
« Reply #1 on: 13. Jan 2013, 02:52 »
Nečekané nasazení (12 BBY)

„Mistře, mistře, můžeme otázečku?“ štěbetala roztomilá Twi'lečka s méně roztomilým mikrofonem a naprosto neroztomilým kameramanem a klestila si cestu davem posluchačů přímo k jedinému varhaníkovi skupiny, která právě procházela hvězdným comebackem.
Leo se na ni podíval, respektive na její prsa, a svolil.
„Díky vašemu přínosu se zcela zapomenutá skupina...“
„Hej, já to slyšel!“
„...dostala opět na výsluní. Nechtěl byste nám poskytnout rozhovor? Diváci mají spoustu otázek.“ Třeba proč furt hraje nahý a tak.
Leo pokrčil koleny, že jako klidně jo, a odvedl si reportérku dozadu, kde sice odpověď na svou otázku dostala víc než názorně, ale rozhodně ji nemohla zveřejnit.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Neviditelnost naháčova
« Reply #2 on: 13. Jan 2013, 18:01 »
Neviditelnost naháčova (1955)

„Vylez odtamtud, nebo zavolám hlídače!“ vyhrožovala drobná zrzka a gestikulovala zuřivá obranná gesta tužkou.
„Klid, to jsem já, Kaapo,“ ozvalo se ze tmy mezi regály a tužka lehce poklesla. Vystrašná knihomolka to jméno poznala, neboť si s ním za poslední rok vyměnila nespočet dopisů, některé z nich dost intimního rázu. Nikdy se však neviděli, a ani to se nemělo moc změnit.
„Stejně vylez, chci tě vidět.“
„To může být trochu problém. Stojím přímo před tebou,“ odpověděl mutant, jehož schopností byla permanentní neviditelnost.
„To jsi jako neviditelný?“ uhodila hřebík na hlavičku.
„Jo. A nerad stojím v tomhle průvanu, jestli mě chápeš.“

Fandom: X-Men
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Pokecáme ručně
« Reply #3 on: 13. Jan 2013, 18:58 »
Pokecáme ručně (2186)

Varhaník hrál své diabolické sólo Tokáty a fugy d-moll od Johanna Sebastiana Bacha a vůbec nevnímal okolí. Bylo mu jedno, že venku zuří den zúčtování, všude se prohání démoni z hlubokého vesmíru a všichni v několikakilometrové vzdálenosti jsou mrtví. Tedy krom jednoho kuchaře a ředitelky jisté přepravní společnosti.
„Halo, pane!“ křikla na něj Narva, ale naháč nijak nereagoval. „Slyšíte mě?“ křikla ještě hlasitěji, ale ten kravál byl mnohem hlasitější.
„Je tu nějaký magor!“ křikla z ochozu na Groka.
„Umlč ho!“ radil při pohledu na přibíhající reapery. Hned se pokusila nastartovat rozhovor, ale jelikož to stále nefungovalo, majzla ho po hlavě.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: