Author Topic: Bonus číslo 322 (26. 4. 2019) - Skírnismál 32  (Read 289 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Šel jsem do háje,
do svěžího hloží
krotící prut si připravit,
krotící prut jsem si připravil.


...Velikonoce jsme sice prošvihli, ale jaro je pořád, tak stačí, když se v tomhle bonusovém drabblu objeví alespoň pět zelených věcí.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6236
  • The Progeny
    • View Profile
Krocení kreténů
« Reply #1 on: 24. Apr 2019, 14:43 »
Krocení kreténů (1989)

„Jdi do háje, policajte,“ odbyl Flanna jeden z dědků v Prasečí hlavě, kam byl zmíněný přivolán coby orgán místní spravedlnosti, a dokonce po něm výhružně hodil konzumovanou nakládanou okurku.
Za jiných okolností by je byl bystrozor asi zmydlil tak, že by hrál všemi barvami od fialové až po zelenou, ale v ten den mu to přišlo jako docela dobrý nápad. Po trávníku dokráčel do nedalekého hvozdu, kde stál jeho ekologický srub, otevřel dveře zelené kůlny a zmizel z očí všech pijanů v hospodě.
Vrátil se s jointem o tloušťce cukety a už za pár minut byli všichni krotcí jako… žabičky.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4294
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zmalovaná zelenina
« Reply #2 on: 24. Apr 2019, 15:56 »
Zmalovaná zelenina

[„Cos vyváděl?“] ušklíbl se Shenzo, vida na bratrově krku stopy krve, a nadále čistil svou kuši.
[„Ále,“] zamručel Banzarra, nevzrušeně dokráčel k lékárničce a vylovil z ní zelenou lahev dezinfekce, [„ta nová nautolanská čuba se mi vysmekla a řízla mě kusem rozbitýho zrcadla.“]
[„Šikovná. Odpráskls ji hned, nebo až po druhým kole?“] vyzvídal Shenzo a vzpomínal na mnohé případy, kdy sám výstřelem z kuše umravňoval neukázněné otrokyně.
[„Odprásknout tu, se kterou je sranda?“] zhrozil se jeho bratr tak, že si dezinfekci nalil pod brnění. [„Ani náhodou. Prostě si dojdu do lesa pro pořádnej, ještě zelenej čagan, a hodlám je seznámit.“]

Fandom: Star Wars: Nightfall
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jarní juchání
« Reply #3 on: 25. Apr 2019, 17:09 »
Jarní juchání

V Zeleném lampionu to zase jednou vonělo malastarským puškvorcem a jak jsme ho tak zapíjeli houbovým speciálem a zelenou, napadaly nás moc fajn věci.
Mě například napadl úplně nový svátek. Velikonoce. Jaro bylo ve vzduchu, na stromech vyrážely nové pupeny a Ringo vyzdobil bar spoustou chmelových šištiček. Vysvětlovat ten nápad by bylo příliš složité, a tak jsem na to šel od lesa, respektive do lesa. Zvedl jsem se, zaběhl do džungle, vrátil se s upletenou pomlázkou a za recitování divných básní chtěl seřezat přítomné ženy.
Všichni na mě koukali jak na retarda, přitom to nebylo o moc debilnější než Vánoce.

Fandom: Star Wars AU
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Minuty před bojem
« Reply #4 on: 26. Apr 2019, 08:31 »
Minuty před bojem

Bylo pár okamžiků před přepadovkou, na kterou se komando chystalo. Veverky měly poslední příležitost se připravit. Cyrri už měl takový rituál – přes tváře si barvou nakreslil zelené pruhy, což mu dodávalo divoký vzhled, a nasadil si zelenou čapku. Vlastně všechno jeho oblečení bylo víceméně zelené, aby splynul s listovím.
A pak zašel do houští, aby tam našel prut na sešvihání těch bloede dh'oine, kdyby bylo potřeba, neboť meč s sebou neměl, jen luk. Očima barvy mechu pročísl okolí, vyšel ze svého úkrytu a s druhy, kteří si doposud dopřávali uvolnění v podobě dýmky nacpané čmoudovým listím, se připravil na akci.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: