Author Topic: Téma číslo 2129 (24. 2. 2018) - Chci zpátky dát čas  (Read 445 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Občas Chci zpátky dát čas, abych si mohl některé drabbly napsat ještě jednou.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4294
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Chtěl, nedali
« Reply #1 on: 23. Feb 2018, 13:12 »
Chtěl, nedali

Dva Zygerriáni znuděně zpracovávali čerstvé zajatce, když se jim jeden začal bránit víc než ostatní. Přitom mu nic nadstandardního nedělali, jen mu sebrali všechny věci a kopli ho směrem k transportu…
„Davaj nazpět časy, ty chuj!“ hulákal, že ho slyšeli snad až na Zygerrii.
„Co?“ podivil se první otrokář otráveně.
„Asi chce, abys mu vrátil ty hodinky,“ spekuloval druhý.
„Tyhle?“ podivil se první, zamával s nimi chudákovi před očima a pak je bez většího zájmu hodil do lávy.
Chlapa tam pak hodili taky, ostatně kolik by dostali za trotla, co neumí pořádně basic a brečí kvůli nějakým hodinkám po dědečkovi?

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8460
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Čáry s časem
« Reply #2 on: 23. Feb 2018, 14:03 »
Čáry s časem

Bojovníci proti letnímu času to měli těžké. Nejen že byla jejich snaha poněkud marná, vzhledem k tomu, že byla ta zbytečnost úředně, zákonně i jinak podporovaná, ještě naráželi na naprosté nepochopení okolí. Nejeden se tedy uchýlil k partyzánským taktikám a posouval ručičku hodin tajně, když se zrovna nikdo nedíval, v naději, že plíživá indoktrinace bude mít větší efekt než masivní osvětová kampaň.
Neměla, a ještě při tom byl často nachytán.
„Co děláš s těma hodinama?“ podivoval se tichý kolega, vida partyzána, jak se na viditelně záměrně přisunutých schůdcích natahuje k ciferníku.
Mělo smysl mu říkat pravdu? To sotva.
„Utírám prach.“

Fandom: realita
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6236
  • The Progeny
    • View Profile
Bezpředmětné brumlání
« Reply #3 on: 23. Feb 2018, 14:50 »
Bezpředmětné brumlání (3 BBY)

Simbacca nebyl z těch, co by se utápěli v myšlenkách, jak by věci dopadly, kdyby nějaký ten motýl jinak mávl křídly, ale občas ho to napadlo.
Kdyby se teď vrátil v čase a mohl všechny varovat před zradou klonů, před Císařem a před tím, jak tenkrát došla zmrzlina, pomohlo by to galaxii? Nevyvolal by tím akorát spoustu paradoxů a dalších divných věcí? Nevěděl, ale něco mu říkalo, že každý z jeho lidí by to asi zkusil.
Byla to samozřejmě otázka čistě hypotetická.
Když v čase nedokázal cestovat ani mistr Habili, jaká byla šance, že se to povede někomu z nich?

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Lepší vrátit čas
« Reply #4 on: 24. Feb 2018, 21:15 »
Lepší vrátit čas

Raghu byl odmala zvídavý, i když ne dvakrát pilný žák. „A paní profesorko, dá se nějak vrátit čas?“ ptal se hned na jedné z prvních hodin v prvním ročníku. Bradavice pro něj byly bránou k poznání – bohužel ale ne bezmeznému. Po tomhle dotazu dostal od nejmenované vyučující košem, že co se zajímá o hlouposti.
Ani Shashi to nechápal. „Na co chceš zrovna tohle vědět, Reggie?“
Ale Raghu měl jasno. Naprosto. „To je snad jasný, ne? Víš, jak by se to jednou mohlo hodit?“ Raghu nechápal, proč ostatní nechápou, přesto později musel své pátrání vzdát.
A litoval. Jak před oltářem litoval...

Fandom: Felix Felicis!

Kody-Kann Tonewy

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 51
  • Lepší souzen, než nesen
    • View Profile
I don´t want to live on this planet anymore...
« Reply #5 on: 24. Feb 2018, 21:32 »
I don´t want to live on this planet anymore...

„Máte tu volno?“ zeptala se mě ta nejhezčí ženská (9/10), co jsem tady v přístavu viděl. Tady bych ji nečekal. „No, čekám tu na kamarády (kecám…), ale pro Vás si čas udělám, dáte si drink?“
Jsme na pokoji, dívám se na nádherný nahý tělo, co odpočívá vedle mě. Takhle přizpůsobivou ženskou jsem ještě neměl. Neskutečný. Intenzivní. Po sprše se vrátím do ložnice a… „Ruce vzhůru, dej sem všechny kredity.“ Holčina se vybarvila, mrcha... Vmžiku jsem se otočil, vyrazil jsem blaster z ruky a chytnul ji pravou rukou pod krkem. Stiskl trochu víc a… Clawdit, měnavec (-1/10). Fuck, tak tohle nechceš.


Fandom: Tonewy´s Sex Wars

 

Další pískoviště: