Author Topic: Téma číslo 4232 (1. 12. 2023) - Vy nerad létáte, viďte?  (Read 23 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vy nerad létáte, viďte?
Tak si napište drabble, to je i o Vánocích bezpečnější.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nesmířený nelétavec
« Reply #1 on: 01. Dec 2023, 00:48 »
Nesmířený nelétavec

Woallc Con-Denyzz byl mistr Jedi mnoha talentů a dokonce i slušný pilot, ale létání opravdu neměl rád a nikdy se tím netajil. Ostatně to byl hlavní důvod, proč si ještě v dobách Republiky tak často najímal Wyrrgyho.
Za Impéria, když se stal pašerákem a pomáhal chlupáčovi a jeho ženě, se na tom změnilo pramálo. Dokonce ani frekvence, s jakou svůj odpor k létání vysvětloval všem, co včas neutekli. A tak se stalo, že už toho měla Harrysha fakt dost a se sarkasmem, jakým by šlo řezat sklo, se ho prostě zeptala.
[„Něco mi říká, že nelétáte úplně rád, nemám pravdu?“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Výběr velitele
« Reply #2 on: 01. Dec 2023, 00:52 »
Výběr velitele

Vysílat vojáky na smrt ve speciálních vojenských operacích, to nedělalo malému zmrdovi nejmenší potíže. A posílat s nimi generály, které vybíral vysloveně podle toho, jak moc ho srali, bez přihlédnutí k jakýmkoliv schopnostem? To ho dokonce bavilo.
„Hmm, na téhle planetě jsou nacisté podle všeho zakopaní a připravení odrazit jakýkoliv útok,“ shrnoval zrovna pozorování zvědů a rozhlížel se po svém generálním štábu. Všichni přítomní doufali, že jsou neviditelní, protože koho by Putini vybral, ten měl jistotu, že už se nevrátí. Zejména ten jeden, co ho fakt sral.
„Tys říkal, že nerad létáš, viď, soudruhu?“
„To je pravda, vůdče.“
„Tak pomašíruješ.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Krassusův klient
« Reply #3 on: 01. Dec 2023, 01:05 »
Krassusův klient

„Jsme v hyperprostoru,“ hlásil Krassus cestou z kokpitu, ale byl si jistý, že se jeho hlas nese až do prostoru pro cestující, „v cíli bychom měli být za šest hodin a pár minut, tak si udělejte pohodlí, pokud nenarazíme na imperiální interdiktor, nemělo by to ani moc drncat.“
To už došel do místnosti, kde před startem opouštěl důležitou osobu, svého klienta, a seznal, že tento není úplně v pohodě. Že je dokonce v tak očividné nepohodě, že z toho i on něco málo vyvodil.
„Nechte mě hádat, letíte poprvý a moc vás to neokouzlilo?“
Místo odpovědi začal cestující znovu zvracet.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 844
  • Relic of the Past
    • View Profile
Nevolnost
« Reply #4 on: 01. Dec 2023, 11:59 »
Nevolnost

Seděl v nákladním prostoru lodi, když do prostoru přišel kněz. Ten si ho v první moment nevšiml tak na sebe Arzhur nechtěl moc upozorňovat a čekal, co se bude dít. Kněz se opřel o bednu s krmivem a hlasitě oddechoval. Přestal v momentě, kdy si všiml, že v nákladním prostoru není sám.
"Potíže s opouštěním orbity, otče?" zeptal se muž sedící na bedně.
"Já jen... už jsem si odvykl cestovat. Na Artoriu jsem strávil posledních dvacet let. Už jsem zapomněl jak nepříjemné to může být." přiznal se kněz."
"To bude dobré, dejte tomu pár minut." pokusil se muž říci konejšivě.

Fandom: Pathfinder's song
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: