Author Topic: Téma číslo 4233 (2. 12. 2023) - Věřte mi, dělám to už jedenáct let.  (Read 40 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Že vyvěsím téma dřív, když jedu na Kopr?
Věřte mi, dělám to už jedenáct let.
Plus mínus dva roky.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 844
  • Relic of the Past
    • View Profile
Síla zkušenosti
« Reply #1 on: 03. Dec 2023, 20:23 »
Síla zkušenosti (nedělní žolík)

"Takže?"
"takže co?"
"No máš nějakou dedukci?"
"Dedukci? Děláš si prdel doufám, ne? Viděl jsi snad někdy něco takového?"
Mladý detektiv zaváhal.
"Neviděl. A víš proč neviděl? Takové věci se běžně nedějí. Běžně někoho nenajdeš jen tak v pronajatém pokoji v nejlepším hotelu ve městě svázaného provazem k manželce a pověšeného u stropu jako nějakou zvrácenou vánoční ozdobu." řekl vyšetřovatel nasupeně. Mladý detektiv k tomu chtěl něco dodat, nicméně mu došlo, že vlastně nemá slova v zásobě, kterými by mohl odporovat.
"Za celých jedenáct let co tuhle práci dělám na tomhle okrsku jsem ani jednou neviděl nic ani vzdáleně podobného."

Fandom: Falcon Bay tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Putiniho paradigma
« Reply #2 on: 05. Dec 2023, 23:01 »
Putiniho paradigma (nedělní žolík)

„Já to vidím jednoduše,“ spustil Putini ve chvíli, kdy za ním do pracovny vešel čerstvě jmenovaný generál, zesinalý hrůzou, co se po něm bude chtít. „Naše drahá menšina na nedaleké planetě potřebuje ochranu, tak pošleme dvě tři brigády, ať rozbombardují nedaleké nacistické město a vezmou pár praček na čipy.“
„Ale pane,“ namítl generál nesměle, „jste si jistý, že se nám to nevymstí? Při vší úctě to vypadá riskantně.“
„Věř mi. Za rok to bude tucet let, co jsem s tím začal, a nikdy nebyl žádnej problém.“
Tedy až na ty miliony mrtvých Jawů, které ale jako správný malý zmrd nepočítal.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Víra ve vyučenost
« Reply #3 on: 06. Dec 2023, 23:02 »
Víra ve vyučenost (nedělní žolík)

„Zkušenosti máte, koukám, slušné,“ konstatovala Devaronianka, která právě vedla pohovor se zájemkyní o práci pro Satanica Exports, a Joyce zatím jenom přikývla, aby nevypadala příliš vlezle.
„Dokonce jste dělala jednatelku těžební společnosti, a ne zrovna krátce?“ pozvedla Devaronianka obočí, když v životopise našla zmínku o InnNova Corp., a Joyce se tentokrát vyloženě usmála, protože tam ten údaj samozřejmě neměla jen tak na ozdobu.
„Přesně tak, přes deset let,“ přikývla sebevědomě a záhy byla přijata. Že toho za těch skoro jedenáct let v původní pozici mnoho neudělala, protože šlo o firmu z velké části fiktivní, na to už se nikdo neptal.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nepříjemnost nájmu
« Reply #4 on: 06. Dec 2023, 23:37 »
Nepříjemnost nájmu (nedělní žolík)

Joudů, co nadávali na systém a chudobu, ačkoliv si za své neštěstí mohli zpravidla sami, potkával Champbacca v barech Oblačného města docela dost. Těch, co s tím chtěli i něco dělat, už bylo podstatně méně, například jeden takový ve Výpařovně.
„A nájmy taky furt rostou, k posrání. Co s tím?“
[„Zkoušel jste spolubydlení? Náklady to snižuje dramaticky a třeba se i něco přiučíte.“]
„Jako napadlo mě to, ale to musí být děsná pruda, nemít ani vlastní hajzl, ne?“
[„Věřte mi, já tak bydlím posledních jedenáct let a nemůžu si stěžovat.“]
Ovšem ne každý měl šanci vyfasovat Shteffana, to je pravda.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: