Author Topic: Bonus číslo 494 (8. 12. 2023) - Joe Takagi  (Read 36 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bonus číslo 494 (8. 12. 2023) - Joe Takagi
« on: 06. Dec 2023, 16:43 »
Joseph Yoshinobu Takagi si poslední Vánoce v Nakatomi moc neužil, ale dozvěděli jsme se tam velkou část jeho životopisu, přičemž přesně o tom bude i tenhle bonus - je třeba do sta slov vměstnat co nejucelenější a nejobjektivnější biografii libovolné postavy.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Lektvar pravdomluvnosti
« Reply #1 on: 07. Dec 2023, 10:59 »
Lektvar pravdomluvnosti

"Jméno mé je Nobu. Říkají mi také Travič, Poskok a můj šéf mi taky občas říká retarde. Dělám pro Raitana špinavou práci už od svých třinácti let, kdy mě vytáhl z děcáku. Teď mu pomáhám dostat jednoho mnicha, který má na svědomí několik jeho mužů a zároveň u sebe má prsten, který šéf chce. Mám rád vanilkovou zmrzlinu, ženy v kožené zbroji a taky mi přijdou srašně vtipné pampelišky."
Lektvar najednou vyprchal, Nobu se zhroutil na zem jak hadrová panenka a z pusy mu začala jít pěna.
Skupina na něj jen udiveně zírala a nikdo nevěděl, co na to říci.

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Vyučující z východu
« Reply #2 on: 07. Dec 2023, 22:58 »
Vyučující z východu

Počat byl omylem, protože si jistá obyvatelka Singapuru a jistý seržant od SAS nedávali pozor, ale nikdy se to nedozvěděl. Narodil se do příkladně sezdaného páru té samé jisté obyvatelky Singapuru a čínského obchodníka s kouzelnickými ingrediencemi, chodil do kouzelnické školy a vystudoval ji s vyznamenáním. Pak chvíli učil na soukromé škole, ale později si střihl stáž v Bradavicích a ta mu zásadně změnila život. Poznal tam Freyu Xavier, vyřezával s ní dýni, byl jí zachráněn před extremisty, zdrhl s ní do Austrálie, měl s ní Lyru a Oriona, vzali se...
A jestli neumřeli, žije s nimi Wei-Ding Sun dodnes.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Fabianovo finále
« Reply #3 on: 07. Dec 2023, 23:25 »
Fabianovo finále

Fabian Monetti, rodák z Nakatomi, mířil už odmalička docela vysoko. Vystudoval elektrotechnickou střední školu, pak technickou univerzitu a už dva roky před zničením první Hvězdy smrti byl jakožto promovaný inženýr přidělen na Götterdämmerung, interdikční křižník unikátní konstrukce, který mu sliboval značný prostor pro brzké povýšení.
Již o půl roku později byl jmenován lodním šéfinženýrem a zanedlouho také zapojen do operace Valkýra, přičemž v rámci operace Trebuchet přišel do kontaktu s povstalci a pomohl jim zprovoznit technologii tak unikátní, že se o ní vesmír nesměl dozvědět.
Bitvu o Karafuto přežil, půl roku relaxoval a zemřel společně s ideály nešťastně prozrazené Valkýry.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Guvernérská gangréna
« Reply #4 on: 07. Dec 2023, 23:39 »
Guvernérská gangréna

Yoshinobu Tekagi byl odmalička pěkná svině, ale protože byl zároveň šlechtic, mnozí mu to tolerovali. Dostalo se mu tedy prvotřídního vzdělání, zřídil si úctyhodnou sbírku umění, stal se guvernérem a ovládl Nebeskou bránu v soustavě Tohoku.
A pak se stalo něco, co z něj udělalo zlouna ještě většího: byl ovládnut nomádem a začal pracovat na rozvratu nejen Kusari, ale všech kolonií. Než byl zničen Freeport 7, upevnil si moc, nasměroval Kusari do nevyhnutelného střetu s Rheinlandem a bylo celkem zjevné, že s lidmi v Siriu do budoucna nepočítá.
Naštěstí ho včas dostali Trent a Ozu, byť ne bez velkých obětí.

Fandom: Freelancer
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: