Author Topic: Téma číslo 2993 (10. 7. 2020) - Můj táta rybářem byl  (Read 136 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Můj táta rybářem byl, drabbly nepsal a špatně skončil.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Oplakaní otcové
« Reply #1 on: 10. Jul 2020, 17:12 »
Oplakaní otcové

Jak už to tak u dospívajících slečen bývá, i dathomirská čarodějnice a zeltronská mechanička se v soukromé konverzaci nakonec dostaly na téma rodičů a zjistily, že i v tomto ohledu mají mnohé společné. Matky jich obou byly totiž samoživitelky, které je nechávaly rozvíjet jejich přirozené talenty a bránily je před netolerantními sousedy, kdežto oba tátové...
„No, o tátovi já vlastně nic nevím,“ přiznala Banana a Sabri‘na se tvářila podobně.
„Já taky nic, jenom že byl rybář.“
...a že mu pak mamka kvůli pofidérnímu rituálu osobně vyřízla ještě bijící srdce z hrudi, ale na to mohla řeč přijít zase někdy jindy.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rozmazlená redaktorka
« Reply #2 on: 10. Jul 2020, 23:48 »
Rozmazlená redaktorka

Warrbrug nebyl ten typ náčelníka, co by rád poskytoval rozhovory médiím, ale někdy prostě nebylo zbytí a i Valyarr padl do oka nějaké té redaktorce. A protože vážila tak dalekou cestu, smiloval se nad ní, uvařil kotel humrové polévky, nalil jí pořádnou porci a pobídl ji, ať se teda jako ptá.
[„Povězte našim čtenářům něco o svém dětství,“] začala a polévky si zatím vůbec nevšímala, fiflena, [„a jak se to stalo, že jste se dal na politiku. Bylo to snad vlivem rodičů?“]
Warrbrug reagoval okamžitě.
[„To sotva, táta byl rybář a politiky nesnášel. Ale dal mi recept na tuhle polívku.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Talentovaný tatík
« Reply #3 on: 10. Jul 2020, 23:53 »
Talentovaný tatík

Od chvíle, kdy nastoupila do Bradavic, bylo jasné, že se Caoimhe nevyhne jedné věci: rybolovu s Fróðim. A další věci měla taky skoro jisté, ovšem všeho do času.
„Fíha,“ pokývala hlavou uznale, když viděla, jak starší mrzimor tahá z jezera holou rukou dalšího macka. „To se jen tak nevidí.“
„To víš,“ opáčil Frodo mazácky, „však mě to táta učil, jen co jsem se doplazil k vodě.“
„Tvůj táta je taky rybář?“ zeptala se nadšeně, protože to znamenalo, že by měli další společnou věc a měli si o čem povídat.
„Jo,“ přikývl Fróði. „A taky paragán, druid, učitel, ministr životního prostředí...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Rybář a mořská panna
« Reply #4 on: 19. Jul 2020, 21:09 »
Rybář a mořská panna (nedělní žolík)

I ve Skyrimu existoval zapadákov, kde byli rádi, že vůbec zaslechli o návratu draků. Adiim byl v jedné takové vsi v podstatě celebritou. Byl to člověk se šupinami na nose a na rukou, a jeho životní příběh zde všichni zbožňovali.
Už ne tak v císařské legii, kam se rozhodl narukovat.
"Proč mám ty šupiny? Můj táta je totiž rybář, a moc dobrý, a jednou chytil mořskou pannu, a zamilovali se do sebe..."
Adiim doposud žil v domnění vlastní jedinečnosti. Jedinečný možná byl, ale úplně mimo byl taky. Jasně, že se mu vysmáli. Tady všichni věděli, že existuje něco jako...
Argonián.

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: