Author Topic: Téma číslo 3008 (25. 7. 2020) - Dívej se mi do očí  (Read 168 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dívej se mi do očí a napiš drabble!
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Promluva od srdce
« Reply #1 on: 25. Jul 2020, 22:35 »
Promluva od srdce

„Chtěla sis promluvit, Lydie?“ ozvalo se tajemně z křesla, když se Lydia snažila přízemím domu projít do svého pokoje. Huskarl se prkenně otočila, jen aby čelila vyzývavému pohledu svého zemana Drakorozeného.
„Ano, zemane.“
„A o čem? Je něco… k tvé nelibosti?“
„To tedy ano, zatraceně že ano!“ neudržela se Lydia, sotva to však vyprskla, zabodla zaraženě pohled do podlahy. „Chováte se zvláštně. Vůbec nejste čestný. Kradete. Paktujete se s divnýma lidma. Vraždíte…“
„Podívej se mi do očí.“
Lydia vzhlédla v očekávání problému, Drakorozený však míst toho prohlásil: „Vypadám snad jako lotr?“
„Vypadáte jako vlkodlak na skumě, podívejte se do zrcadla!“

Fandom: Skyrim

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pohled na památku
« Reply #2 on: 25. Jul 2020, 22:56 »
Pohled na památku

Ve Zkurvené díře bylo zase jednou veselo. Jeden chlapík tam totiž přišel zapít to, že mu dcera nastoupila k Inkvizici, a to jako na potvoru zrovna ve chvíli, kdy tam slušný výdělek propíjel i Champbacca. Ten sice na muže okázale ignoroval, ovšem dlouho to nevydrželo.
„Ty se na to jako nenapiješ?“ osočil ho náhle chlapík.
[„Ne,“] odvětil Wookiee.
„Vždyť je to to nejlepší, co může kohokoliv zdejšího potkat!“
[„Tak to mi asi budeš muset říct ještě jednou, pěkně do očí,“] usoudil bývalý mistr Jedi, sundal si pásku a chlap se při pohledu na jeho památku od Inkvizice na místě poblil.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přímý pohled
« Reply #3 on: 25. Jul 2020, 23:08 »
Přímý pohled

Nevyhledávat oční kontakt, to bylo to první, co se naučila snad úplně každá otrokyně v Zorbově harému. A vlastně nejen v něm. Spousta gaunerů totiž brala jako výzvu a některé rasy to měly dokonce geneticky dané, takže pokud ho někdy nějaká navázala na příliš dlouhou dobu, většinou toho velmi brzy strašně litovala. Jako by snad ti parchanti neměli i bez toho dost důvodů je mlátit.
Výjimkou z pravidla byla samozřejmě Yaeta Brannigan, která oční kontakt navazovala a vyhledávala. A nutno říct, že ti, co ji za to nezmlátili, byli z té drzosti většinou tak vykolejení, že se na nic nezmohli.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Oči a okultismus
« Reply #4 on: 25. Jul 2020, 23:39 »
Oči a okultismus

Když se Fróði poprvé dozvěděl o moci hypnózy, dalo se čekat, že to bude chtít vyzkoušet. Naštěstí se o ní však dozvěděl nikoliv z odborné literatury, nýbrž ze Dvanácti úkolů pro Asterixe, a tak nebyl světu nijak zvlášť nebezpečný. Jak se ostatně na vlastní oči přesvědčila Caroline, která mu neprozřetelně slíbila dělat pokusné morče.
„Dívej se mi do očí,“ pobídl ji Frodo svým nejlepším mystickým hlasem a náležitě při tom mával rukama, „je ti horko, hrozné horko, a chceš se svlíknout…“
Caroline pozvedla obočí.
„Jako je a chci, ale ten pohled mě fakt hodně znervózňuje, nešlo by to bez něj?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: