Author Topic: Téma číslo 3010 (27. 7. 2020) - Já mám trakař novej  (Read 132 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Já mám trakař novej!
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Nosnost +400
« Reply #1 on: 27. Jul 2020, 12:24 »
Nosnost +400

I když byl Bílý průsmyk centrem obchodu v provincii, sehnat v něm nějaké zboží, to někdy byl přímo nadlidský úkol. Naštěstí byli místní řemeslníci za dobrý peníz ochotni stlouct dohromady téměř cokoli.
Lydia zrovna pracně svázala do tlumoku všechny ty věci, které její zeman chtěl brát na jejich další věci, když se Drakorozený s širokým úsměvem objevil ve dveřích Domu vánku.
„Lydie… Mám překvapení!“
Huskarl skepticky povytáhla obočí, načež Drakorozený ustoupil stranou a jí se otevřel výhled na trakař stojící před vchodem.
„Trakař?“
„Ano! Není to senzační! Takhle konečně můžeme pořádně obrat ty dračí šupiny!“
Jistěže. Další nálož pro Lydii.

Fandom: Skyrim

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Náklad ničemů
« Reply #2 on: 27. Jul 2020, 16:51 »
Náklad ničemů (46 BBY)

Doktor Bitcoin s úlevou vydechl, rovněž s úlevou si sundal gumové rukavice a s největší úlevou je hodil do koše. Osmihodinová šichta byla u konce a na něm bylo vidět, že se fakt těší domů. Přitom ráno to vypadalo na docela běžný den, dokud se na jeho zápraží neobjevil Temný mstitel s trakařem zhmožděných mizerů a končetin, které musel nejdřív přebrat a pak dle možností popřišívat.
Díky vidině slušného platu se s radostí koukal do zapadajícího slunce, přemýšlel, co dobrého si doma nalije, a v tu chvíli uslyšel z přístupové cesty povědomé zabrumlání.
[„Nezavíráte ještě, že ne? Vezu novou várku...“]

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Křáp z Kwookrrru
« Reply #3 on: 27. Jul 2020, 18:47 »
Křáp z Kwookrrru (85 BBY)

[„Tak kde máš toho mazlíka?“] vyzvídal Wookiee, co ho zlákala kamarádovo vychloubání se novou lodí a dorazil do mukachevvských doků s flaškou bublinkového sektu ke křtení.
[„Přímo tady,“] ozvalo se z téměř otevřených dveří a příchozímu stačilo párkrát mrknout, než se mu naskytl pohled na ten nový zázrak. Respektive na tu věc.
[„Děláš si srandu?“] zarazil se. [„Vždyť to je zase Lakatoš, to není loď, to je trochu dražší trakař!“]
[„No, jo,“] připustil chlupáč trochu méně slavnostně než prve. [„Ale je novej!“]
Takže pokud vám někdy někdo bude tvrdit, že frachťák třídy Lakatoš si nikdy nikdo nekoupil dvakrát, tak kecá.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Osvědčený odvoz
« Reply #4 on: 27. Jul 2020, 18:55 »
Osvědčený odvoz

„Dobrý večer,“ pozdravil Flann výčepního v Prasečí hlavě a místo k oblíbenému stolu si to hned šinul právě k němu. Měl totiž důležitý dotaz, který bylo záhodno položit co nejdříve a pěkně z očí do očí.
„Rád bych si tu rezervoval pár stolů na oslavu narození druhého dítěte a možná nás bude trochu víc než minule, je to možné?“ Možná to vzhledem ke koloritu místa říkal poněkud moc uhlazeně, ovšem pamatoval si minulou akci a věděl, že je to na místě.
„V pohodě,“ zívl hospodský, který měl onu minulou akcičku ještě v živé paměti, „zrovna včera jsem koupil novej trakař.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: