Author Topic: Téma číslo 4192 (22. 10. 2023) - Ospalá princezna  (Read 34 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4285
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Ospalá princezna.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Obrat
« Reply #1 on: 22. Oct 2023, 20:42 »
Obrat

Vypadala z dálky tak nevinně. Už od pohledu jí drogy stále proudily tělem a její lehce nepřítomný výraz napovídal, že je stále ještě otupělá a sotva ví o světě. Ksakru, vždyť je to skoro ještě dítě, pomyslel si. A nechybělo málo a byl jen další obětí, jen číslo v záznamu tohohle zvrácenýho parchanta. Ještě pár let zpátky si nejspíš hrála na princeznu a teď ji tady šoustal kdokoliv, kdo měl prachy a vliv. A jeden z nich ji právě málem zabil jen proto aby si honil svoje ego. Počkal než pro ni přišli zdravotníci, naložili ji na lehátko a odvezli. 

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nesoustředěná nástupnice
« Reply #2 on: 22. Oct 2023, 22:37 »
Nesoustředěná nástupnice

Jednání se sousedním kmenem se poněkud protáhlo, ale královna Shoshawna nepolevovala a nadále jim trpělivě vysvětlovala výhody toho, když se přestanou chovat jako kreténi. V jednacím stanu tak panovalo vzrušené napětí, její poradci ani nedutali a tím prvním, kdo jednání poněkud nedůstojně narušil, byla královnina dcera Saccagawea. Ta matku sice dlouho pozorovala a učila se, jak správně argumentovat, ale po těch několika hodinách se prostě neubránila zívnutí, které by v některých kruzích mohlo být vnímáno jako neslušné.
Ovšem taky jí to nikdo nezazlíval, ani nikdo od protistrany, ostatně byly jí teprve tři roky. Většina jejích vrstevníků už by dávno chrápala.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Akvizice aristokracie
« Reply #3 on: 22. Oct 2023, 23:21 »
Akvizice aristokracie

Fróði při oslovování náhodných slečen v náhodných přístavních podnicích neváhal zneužít lecjaký šlechtický titul, slečna, kterou teď oslovil jako princeznu, však byla první, kterou to z nějakého jemu neznámého důvodu děsně pobavilo. Neptal se, ale konverzaci to odstartovalo tak jako tak a pěkných pár hodin si nad pěknými pár drinky povídali.
„Je mi líto,“ zívla poté, co probrali vliv oteplování na migraci tuleňů, „ale budu muset jít, jsem děsně unavená a ospalá a na hotel to mám fakt daleko.“ Aha, příležitost!
„Víš, kdybys chtěla přespat u mě, mám tu kousek zaparkovanou ponorku...“
Až ráno zjistil, že to princezna fakt je.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4285
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Putini a princezny
« Reply #4 on: 22. Oct 2023, 23:49 »
Putini a princezny

Než se veřejně provařilo, že je Putini malý zmrd bez špetky empatie, co přivede Aargonar do sraček, měl překvapivě docela hodně nabídek k sňatku. Přesně tři.
Šlo o tři princezny síčí v poušti, z nichž každá byla trochu jiná, ale kromě věna s sebou přinášela příležitost získat snadného spojence v podobě jejího kmene, který by pak prostě nemohl remcat a musel rukovat. To byla ta dobrá společná věc.
Proti ní však stálo to, že všechny tři začaly po chvíli s ním zívat, omlouvat se, že jsou ospalé, a odcházet pryč. Ale že by se s ním některá vyspala, to ne.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: