Author Topic: Téma číslo 4194 (24. 10. 2023) - Lekce baletu  (Read 37 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 4194 (24. 10. 2023) - Lekce baletu
« on: 23. Oct 2023, 20:09 »
Lekce baletu.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 844
  • Relic of the Past
    • View Profile
Nerovný boj
« Reply #1 on: 24. Oct 2023, 14:00 »
Nerovný boj

Muž v kožené zbroji se jen usmál. Ten svinský výraz zdědil po otci, stejně jako nechutně pokřivený charakter. Trojice křováků ozbrojených oštěpy a zbroušenými kamennými čepelemi se verhla na otrokáře, jeho prsty ovšem byly rychlejší. Než si uvědomili co se děje, jeho opakovací borokovnice začala pálit a trhat jejich těla na kusy. Z bránících se otroků se rázem stala krvavá mlha, ve které jednotlivé kusy těl škubavě proletovaly vzduchem jakoby do rytmu, který udávala brokovnice. Krvavý balet za chvíli skončil, otrokář se jen spokojeně podíval na následky na zakrvácené zemi.
"Špatnej produkt je holt špatnej produkt, co se dá dělat."

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Budoucí baleťák
« Reply #2 on: 24. Oct 2023, 23:28 »
Budoucí baleťák

[„Tak mám hotovo,“] ohlásil padawan mistra Coxe, sotva se potkali v Kancléřce. [„Už mě prý nemají co naučit, Nejaa tam ještě chvíli chodit bude.“] Řeč byla o tanečních, kam oba učedníci docházeli, ovšem to mistr samozřejmě věděl. Však tam svého padawana přihlásil, a asi i proto věděl, že to tímhle společenským základem nemusí ani v nejmenším končit.
„Super,“ přikývl tedy, „a nepřemýšlels o těch nástavbových lekcí baletu?“ Champbacca vypadal zaraženě, ale po chvilce váhání z něj vypadlo něco celkem diplomatického.
[„A bude mi to někdy k něčemu?“]
„Hele, nikdy nevíš.“
Naštěstí ho poslechl a pak se mu to fakt hodilo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Bez baletu
« Reply #3 on: 24. Oct 2023, 23:44 »
Bez baletu

Taa Zhar chodila na soukromou taneční školu a přišla tam do kontaktu se spoustou tanečních forem, které se jí mohly hodit zejména na Rylothu. Balet k nim nepatřil, ovšem v šestnácti dostala možnost si ho vzít jako nepovinný předmět a docela dlouho nad tím vážně přemýšlela.
Čas na to měla, svým způsobem se jí líbil a asi by neuškodilo mít trochu širší záběr než průměrná twi’lecká tanečnice, která zvládala tanec kolem tyče, na klíně a podobné… řekněme klasiky, aby se někdo neurazil.
Nakonec to ale zamítla, protože šlo o vymírající žánr. A hlavně teda neplánovaně přišla do jiného stavu, ehm.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Odstupňování odborníků
« Reply #4 on: 24. Oct 2023, 23:49 »
Odstupňování odborníků

Rozkaz zněl jasně: dostavit se do hlavního města a dát několik základních lekcí baletu skupině náctiletých jawích slečen, které předtím nikdy netančily, ale měly Aargonar reprezentovat někde venku. Chtěl to sám Putini, a tak oslovený Jawa nemohl váhat, pokud nechtěl umřít. Když však před velkým vůdcem stál, přeci jen se radši zeptal, hodně nervózně a dost tiše.
„Vůdče, nejde o omyl? Já opravdu nejsem odborník na balet, jen jsem jednou opravoval piáno.“
Malý zmrd zavrtěl hlavou.
„Neboj se, soudruhu, to je na post odborníka dostačující kvalifikace. Navíc jsi náš druhý největší odborník. Támhle je první.“
Ten dělal osvětlovače v činohře.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: