Author Topic: Téma číslo 4196 (26. 10. 2023) - Nové boty  (Read 39 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 4196 (26. 10. 2023) - Nové boty
« on: 25. Oct 2023, 12:44 »
Nové téma, Nové boty.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Obutý odmítač
« Reply #1 on: 26. Oct 2023, 00:04 »
Obutý odmítač

Champbacca byl občas paličatý kokot, takže když jako padawan dostal nové boty, moc jim nevěřil a na Ilum si je vzal vysloveně z donucení. Ostatně nebyly pro něj nové jenom tím, že je před ním nenosil nikdo jiný, ale zejména tím, že ani on nikdy žádné nenosil. A než vykročil na zasněženou planetu, kde měl v ledových skalních tunelech hledat krystal mnohem déle než pár hodin, myslel si o nich své a i to řekl nahlas.
Netřeba snad zdůrazňovat, že už při té první misi si je fakt oblíbil a nedal je pryč ani poté, co už nové dávno nebyly.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4284
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Buržoazní boty
« Reply #2 on: 26. Oct 2023, 00:11 »
Buržoazní boty

„Konečně to mám za sebou,“ stěžoval si viditelně rozladěný Putini, když skončila přehlídka, na níž celé hodiny pochodovaly stovky násilím odvedených Jawů, a on mohl přestat mávat, opustit vyvýšený balkónek a sednout si na svou luxusní postel. Jeho vzteklý pohled patřil v místnosti přítomnému komorníkovi, který dychtivě naslouchal každému slovu malého zmrda, jenž si momentálně unaveně masíroval nohu.  „Celou dobu mě děsně tlačej boty, koukej mi zaběhnout pro nové, nebo tě nechám odprásknout.“
Jaksi si odmítal všimnout skutečnosti, že v celé jeho armádě byl za frajera ten, co měl boty aspoň nějaké, a většina rekrutů nabíhala na zteč komplet bosa.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Obvyklá odměna
« Reply #3 on: 26. Oct 2023, 00:17 »
Obvyklá odměna

Kapitán se zpátky na Sviňuchu vracíval v rozličných náladách, takhle konsternovaného ho ale Caitlyn viděla poprvé.
„Stalo se něco?“ vyzvídala a Fróði sice chvilku váhal, ale pak to vyklopil.
„Zjistil jsem hroznou věc,“ pravil hlasem někoho zdrceného tak, že už ho nikdy nikdo neposkládá, „víš, že existujou chlapi, co dávaj ženskejm za... to, cos dělala ráno, nový boty?“
„Jo, slyšela jsem,“ usmála se, jak z ní spadla tíha podezření, že na ně letí asteroid a všichni umřou. Kapitán Finniansson však nadále moc uklidněně nevypadal.
„A není ti líto, že já ti je nekupuju?“
„Ne, co bych s tolika botama dělala?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Toxická skládka
« Reply #4 on: 26. Oct 2023, 15:06 »
Toxická skládka

"No doprdele." zahalekal a podíval se pomalu na podrážku. Světle zelené svítící svinstvo mu právě zažalo rozežírat spodek jeho boty. Než stihl zareagovat, půlka jeho podrážky byla už pryč. Rychle rozvázal tkaničky a strhal oboje boty dolů a naštváním je hodil směrem do tmy. Světlo z rozlitých kanystrů toxického odpadu osvětlovalo jen jeho nejbližší okolí a pár dalších míst kolem.
"Moc pěký kurva, moc pěkný." začala naštvaně plivat špínu.
Najednou se zastavil. Uslyšel kolem sebe našlapování nějakých tvorů. Netrvalo dlouho a došlo mu, v jake velkém průseru se právě nachází. Kolem něj se totiž procházela skupinka ohnivých gekonů. Hlasitě polkl.

Fandom:  Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: