Author Topic: Bonus číslo 302 (9. 11. 2018) - Jak jsem poznal vaši matku  (Read 326 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8458
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Fun fact: seriál Přátelé, který nám tenhle měsíc dává témata, má tolik zajímavě nazvaných dílů, že z nich vzešly hned dvě hromádky. Následkem toho se tedy nejen může stát, že tu druhou půlku dostaneme hned v lednu, ale taky se stalo, že jsem při vymýšlení bonusových témat musel sáhnout po množině, která se listopadové hromádky týká jen dost okrajově - konkrétně půjde o seriály, které někdy někdo k Přátelům přirovnal, ať už z jakéhokoliv důvodu.

Pro začátek je tu Jak jsem poznal vaši matku, na což si napíšeme celkem klasický stoslovný drabble, jen se v něm musí vyskytovat tvoje máma :|
(jakože ta dvě slova, v tomto pořadí, ideálně i v tomto tvaru, ale není to podmínkou)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6234
  • The Progeny
    • View Profile
Nedoceněná nostalgie
« Reply #1 on: 08. Nov 2018, 22:09 »
Nedoceněná nostalgie (1993)

„Víte, tady to vlastně všechno začalo,“ spustil Flann nostalgicky, rozhlížeje se po Děravém kotli, který za těch pár let… no, nebudeme si to malovat, který se za těch pár let ani trochu nezměnil a nejspíš ani okna neumyli.
„To jsem sem tenkrát přišel a potřeboval si odskočit, tak jsem poprosil jednu děsnou kočku, co seděla támhle, jestli by mi mezitím nepohlídala pytel, aby mi ho někdo neukradl. No a ta kočka, to byla tvoje máma. A tvoje teda taky, vás obou!“
Posluchačky chvíli koukaly na něj, pak na jeho korbel a pak se Elliot zeptala.
„Kolik jsi toho měl, tati?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8458
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Výjimečné výpadky
« Reply #2 on: 09. Nov 2018, 16:14 »
Výjimečné výpadky (0 ABY)

[„Stejně nechápu, co na tom chlastu máš,“] vrtěl hlavou Simbacca, sypaje si do misky další cereálie, a koukal při tom na slepého tátu, který ty své už měl. Zalité korýšovicí místo mléka.
[„Já zas nechápu, jak můžeš tolik žrát, vesmír je plnej záhad,“] odsekl a ještě si přilil.
[„S jídlem je to přece jiné, po tom je ti dobře. Po chlastání skuhráš, bolí tě hlava a máš výpadky paměti a...“]
[„Brzdi, kámo, do okna jsem se prochlastal jenom jednou a tvoje máma si nestěžovala.“]
[„Už mlčím.“]

O patnáct let později absolvoval totéž s Fichurrou, jen tedy musel inkrementovat ten počet.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4288
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Klan kurviček
« Reply #3 on: 09. Nov 2018, 23:39 »
Klan kurviček

„Nazdárek, holky, nechcete si vydělat pár kreditů?“ zeptal se skupiny velmi nezletilých Zeltronek kolemjdoucí chlípník a o tom, jak přesně by si je měly vydělat, nebyl nejmenší pochyb.
„Ne, pane,“ odtušila ta nejstarší, zhruba osmiletá.
„Zvláštní,“ opáčil, „před pár minutama jsem totiž poznal jednu zdejší čubu, co mi říkala, když jsem jí teda zrovna neprotahoval všechny otvory, že tady jdou za almužnu i děcka.“
„To byla moje máma.“
„Tvoje máma?“
„Moje taky,“ přidala se druhá.
„No tak to je jiná, já zas nepotřebuju poznat celou vaši zkurvenou rodinu!“
A radši zmizel, utratit své kredity o pár bloků chudinské čtvrti dál.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: