Author Topic: Téma číslo 2328 (14. 9. 2018) - Tuleň s doutníkem  (Read 466 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4288
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Tuleň s doutníkem kupodivu není téma na přání, ač vím minimálně o jednom pisateli drabblů, který si ho určitě moc užije.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6234
  • The Progeny
    • View Profile
Čoudící čenich
« Reply #1 on: 13. Sep 2018, 17:04 »
Čoudící čenich (1987)

Fróði sice s některými neřestmi začal, jakmile to bylo aspoň trochu legální, ale kouření cigaret ho nikdy nelákalo. Až když jeden z bouráků, v rámci kolegiality nejmenovaný, přišel s doutníky, řekl si mladý Islanďan, že to zkusí.
Jednu tu ruličku suchého listí z Ameriky si vzal, vytratil se z hradu na břeh Černého jezera, zkusmo si zapálil, potáhl a v tom periferně spatřil blížícího se školníka.
Lekl se tak mocně, že se spontánně přeměnil do své zvířecí podoby, a to mu zachránilo kožich – koho by taky napadlo zkoumat, jestli se tomu tuleni na pláži nějak podezřele nečoudí z čumáku, že?

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8458
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Poznáte pokuřujícího ploutvonožce?
« Reply #2 on: 13. Sep 2018, 17:11 »
Poznáte pokuřujícího ploutvonožce?

„No nene, Nigele, pojď sem, tohle musíš vidět!“ vřeštěla afektovaná blondýna, která se zrovna se svým podezřele osvaleným přítelem a podměrečnou parodií na psa procházela po přístavu v hlavním městě kolonie Helsinborg, a ukazovala kamsi na pláž.
„Co je?“ divil se on, ale jakkoliv byla jeho reakční doba delší, všiml si podivnosti dřív, než mu byla explicitně vysvětlena. Slečna, říkejme jí třeba Tiffany, však na podivné zvíře pár metrů od nich radši ukázala a zařvala na celé kolo.
„Ten tuleň kouří doutník!“
„Lachtan, krávo,“ řekl ploutvonožec, přeměněný lachtanodlak Nanuq Nielsen, vyfoukl obláček kouře a přesunul se někam dál od idiotů.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4288
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Tuli tuli
« Reply #3 on: 13. Sep 2018, 17:27 »
Tuli tuli

Když Nollu po třech hodinách spánku zase vzbudili s tím, že si ji osobně vyžádal jeden z vlivnějších obchodních partnerů Hutta Zorby, neměla moc sílu se ptát, kdo že to je. Zejména poté, co ze strážného vypadlo něco chrochtavého v tom smyslu, že ji čekají tuleni s doutníky. Moc mu nerozuměla, byl to Gamorreán.
Naprosto netušila, co že to jsou ti tuleni, a měla jen velmi mlhavou představu o podobě doutníků, nicméně obavy byly na místě.
Nečekali ji tuleni s doutníky, čekalo ji tulení s doutníky. Což byl eufemismus pro to, že je o ni ten sadista celou noc típal.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Vatoz

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Trable na pobřeží
« Reply #4 on: 14. Sep 2018, 16:01 »
Trable na pobřeží

tuleň se ke mně přitulil,
Jestli nemám doutník?
že by zahulil.

ploutvonožec očky si mě měřil
Jsem nekuřák!
rychle jsem se svěřil.

Tenhle savec zrovna z vody plách
Naval cígo!
to už jsem měl strach.

házel jsem mu štikozubce tresky
jen zasupěl,
netvářil se hezky.

házel jsem mu sledě, smačky, halváče
tupě mlčel
a pak se dal do pláče

Že je tuleň oportunista,
Lidi pomoc!
rozběh jsem se z místa.

že tuleň zakládá kolonie
Dobrý den!
tuleňová záda mu kryje.

Výhružně mi zabavili doklady,
Přines cíga!
a utekli do vody

nakoupil jsem Habana a humidor
Vy bestie!
nikotinem oblouzený tvor



Fandom: článek o tuleních na wikipedii
Když to vypadá jako blbý nápad, bude to blbý nápad.

 

Další pískoviště: