Author Topic: Téma číslo 198 (14. 11. 2012) - Kvadratura ženy  (Read 1138 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
A dneska si dáme Kvadraturu ženy. Nějaké kandidátky?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Hezká hlava
« Reply #1 on: 14. Nov 2012, 13:15 »
Hezká hlava (15 ABY)

[„Co to jako zkoušíš?“] divil se Simbacca za zuřivého bránění vlastního pupku před tou šílenou magorkou, co ho najednou napadla. Oba dvoučepelové meče vířily vzduchem a návštěva Coruscantu začínala vypadat zajímavě.
„Jsem Algernnon de Bray III, Lady ze Sithu, a je mým posláním vyčistit galaxii od vás, hnusných chlupatců!“ ječela a byla fakt k sežrání.
[„Algernnon?“] zamyslel se Wookiee, [„nerozebral tě náhodou táta se strejdou na náhradní díly?“]
„Táta?“ překvapení vystřídal vztek a meče zabzučely.
[„Asi se pletu. Ale je fakt,“] přemýšlel chlupáč nahlas a přesto se stíhal bránit, [„že tomu těžítku, co má strejda v kanclu, jsi podobná dost.“]

Fandom: Star Wars (AU)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Šprt na kvadrát
« Reply #2 on: 14. Nov 2012, 14:25 »
Šprt na kvadrát (4012)

„Tedy řeknu vám,“ kroutil učitel hlavou a roznášel po třídě opravené testy z mocnin, „takhle hrozné výsledky jsem ještě neviděl. Třídní průměr je osm celých sedm.“ To bylo fakt špatné, a to i v moderním systému klasifikace, kdy nejhorší známka byla devět.
„Sím, ale tam byly úplně jiné věci, než jste říkal!“ protestoval třídní klaun.
„Ale? A jak to, že Sandra má krásnou jedničku?“ opáčil kantor a všem její práci ukázal. „A měla hotovo jako první. Příklad si z ní berte.“
To, že mu noc před testem vlezla do snu a přiměla ho trochu pozměnit zadání, se nikdy nikdo nedozvěděl.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Možnost vrácení zboží do 14 dní
« Reply #3 on: 14. Nov 2012, 21:08 »
Možnost vrácení zboží do 14 dní (2184)

„Co to děláš?“ zabručel krogan opírající se mezi futry a díval se na klečícího turiana, který po zaslechnutí jeho hlasu poskočil až ke stropu.
„Ehm, no,“ otočil se rychle k němu a podrbal se na zátylku. „Kalibruju pušku.“
„To vidím. A mohl bys mi poradit, kde nakoupím pušky s takovýma prsama a zadkem?“ ukázal prstem na povalující se kusy těla a neubránil se ještěřímu úšklebku.
„Dobře, dostal jsi mě-.“
„To máš naprostou pravdu.“
„Dostal jsem to k doživotnímu předplatnému Fornaxu, ale-.“
„Vážně? Mně nic neposlali.“
„Ale nevyhovuje mi, tak ji rozebírám a pošlu zpět. Prosím, neříkej to nikomu.“
Spolehni se.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: