Author Topic: Bonus číslo 31 (11. 1. 2013) - A teď něco úplně jiného  (Read 1239 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Na minulý bonus jsme si dali něco strašně jednoduchého, A teď něco úplně jiného: nejbrutálnější ze všech brutálních bonusů, jakými se tenhle brutální svět může brutálně pyšnit. Bonus tak náročný, že je jen pro ty největší drsňáky a nebojsy, jakými sice možná jsme, ale až teď to zjistíme s jistotou. Pokud před tímto bonusem prchnete v dáli s výrazem naprostého zděšení, nemusíte si to vyčítat, dalo se to očekávat.
Zároveň popírám, že se jedná o pokus přiblížit se mateřské akci nebo o nalákání fanoušků Harryho Pottera.

Asi správně tušíte, že podstatou tohoto bonusu bude napsat drabble, ve kterém bude naprosto povinný a očividný slash. Hardcore verze se liší jen v tom drobném detailu, že hlavním protagonistou musí být jedna z vašich vlastních postav, čím důležitější, tím drsnější to bude.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Přijímání věčnosti
« Reply #1 on: 10. Jan 2013, 18:29 »
Přijímání věčnosti (2182)

Samotka byla ponořena do ticha a napětí se dalo krájet.
Filia natáhla ruku k ovladači závěsů a zatemnila průzor, na lůžku sedící Narva se snažila zatemnit ten svůj, aby nebylo vidět, jak je nervózní, čehož si ale zdravotnice nemohla nevšimnout.
„Je to bezpečné, věř mi.“
„O to nejde, já jen nikdy... takhle se ženou...“ Asarijka jí položila prst na hlasový syntezátor, druhou ruku na koleno.
„Trocha inovátorství ještě nikoho nezabila.“ Narva nesouhlasila, ale vzchopila se.
„K čertu s tím,“ mávla rukou, odhodila helmu i zbytek obleku a skrz následných třicet minut intenzivního poznávání nových způsobů komunikace si vysloužila parádní chřipku.

Fandom: Mass Effect


(jsem úplně zapomněl uvést, že v hardcore verzi má ta postava být chlap, ale už to takhle nechám a za trest si napíšu ještě jeden)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
To zas bude v alejích nablito...
« Reply #2 on: 10. Jan 2013, 23:38 »
To zas bude v alejích nablito... (5. století)

Sir Lancelot znaveně upustil štít i meč, serval si z hrudi kyrys a vrhl se do náručí sira Edvina, kolegy od kulatého stolu. Napětí tam bylo už dlouho, teď všechen ten nahromaděný testosteron jakoby mávnutím kouzelné hůlky vybuchl a oba se ocitli ve vášnivém sevření.
Se zuřivostí, s jakou v bitvě stínali hlavy, se teď jeden druhému sápali po rtech a nohavicích a byl to víc než vyrovnaný souboj. A tu náhle srazil Edvin Lancelota na kolena a chystal se využít příležitosti.
„Tak dost, tohle je zrůdnost. Teď tancujte!“ zvolala Morgan le Fay a očarovaná dvojice opět plnila její vůli.

Fandom: Equilibrium
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Coming out
« Reply #3 on: 11. Jan 2013, 20:57 »
Coming out (2183)

„Ahoj, já jsem Grok, opravář komínů,“ zavřely se dveře do potemnělé ubikace.
„Ahoj, já jsem se právě osprchoval,“ odpověděl Deegar svůdně. „Máš nářadí?“
„Nikdy ho neodkládám.“
„Pořádný vercajk.“
„Tak jdem na to,“ zavelel kuchař, tedy opravář komínů a velitel bezpečnosti se lačně předklonil a rukama se opřel o pelest postele.
„Ne, ne, to se tam nevejde!“
„Vejde, neboj.“
„Au!“
„No vidiš.“
„Můj Bože, nepřestávej. Ještě… ještě, to je ono!“ probudil se celý rozrušený a v kalhotách pyžama by mu mohli stanovat všichni Mladí svišti. Vstal a podíval se do zrcadla na svou turianskou tvář.
„Něco se mnou není v pořádku…“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: