Author Topic: Téma číslo 4256 (25. 12. 2023) - Nechci ho zneškodnit, chci ho zabít.  (Read 23 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nechci ho zneškodnit, chci ho zabít.
Kapra asi.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 845
  • Relic of the Past
    • View Profile
Nad nápojem v restauračním zařízení, plánující pomstu za vyhlazení planety rozhodně ne lhostejné aktérovi tohoto rozhovoru

"Takže jak ho najdeme, chceš ho zneškodnit?"
"Nechci ho zneškodnit. Chci ho zabít. Nasekat toho zmrda na malé kousky a nechat zkrmit Rancorem."
"Proč ho nenechat sežrat rovnou? Zbytečná ztráta času s krájením."
"Není to ztráta času, když v tom najdeš potěšení. Nebo zadostiučinění. Vyber si sama Aiden."
Pašeračka na rytíře chvíli se zájmem koukala, jako by se jej snažila pochopit, i když se už znají několik let.
"Víš, že na jedi..."
"Nejsem,,,"
"Jó, jó... vím to kurva, říkal jsi mi to stokrát. Na tom to ale nic nemění. Na to co jsi, jsi vlastně docela pomstychtivej a surovej parchant."

Fandom: Star Wars X
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4286
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Kreesovská kontemplace
« Reply #2 on: 25. Dec 2023, 00:30 »
Kreesovská kontemplace

Banana sice věděla, že se úvahami o preventivním odstranění Kamila Kreese nebezpečně otevírá temné straně, ale nijak zvlášť si to neužívala a pořád v nich vítězil rozum. A ve výsledku vlastně byla ochotná připustit, že i když by smrt toho zasraného politruka vyřešila spoustu problémů, s nimiž se právě jejich skupina potýkala, a zabránila by novým v budoucnu, patrně bude přeci jen lepší ho jenom zneškodnit.
Ovšem po tom, co zkusil cestou v mimbanském kráčejícím tanku, to definitivně odpískala a byla si jistá, že jestli dostane příležitost, střelí ho bez váhání do zad a bude střílet, dokud jí nedojdou náboje.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8457
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zabít zeťáka
« Reply #3 on: 25. Dec 2023, 00:49 »
Zabít zeťáka

[„Psal Simbacca, že jsou na cestě a možná se staví,“] hlásila Tublatanca nadšeně, ovšem jejímu manželovi to nasraný výraz z tváře neodstranilo. Vlastně si nemohla být jistá, jestli ji vůbec slyšel, protože dál brousil mačetu. Naštěstí existoval jednoduchý způsob, jak si to ověřit.
[„Jdu upéct bábovku, nebo možná dvě. Co kdyby se stavil i s tátou…“]
V tu chvíli bylo slyšet, jak přitlačil na brousek, až odlétla sprška jisker, takže její slova očividně vnímal.
[„Nebudeš se ho zase pokoušet zneškodnit, že ne?“] optala se tedy ještě, přestože odpověď tak nějak tušila.
[„Zneškodnit? Ne,“] odfrkl si náčelník. [„Ale přeseknout vejpůl určitě.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6233
  • The Progeny
    • View Profile
Přesnější přání
« Reply #4 on: 25. Dec 2023, 01:02 »
Přesnější přání

„O koho jde?“ zeptal se likvidátor, když si ho sám Putini zavolal na nějaký kšeft, a tím, že šel rovnou k věci, si u vůdce získal malé bezvýznamné plus.
„Tenhle hajzl,“ řekl prostě a podával likvidátorovi složku s fotkou, „o mně prohlašuje věci, co mi můžou pokazit volební kampaň. To musí přestat, jestli mi rozumíš.“ Méně zmrdský Jawa celkem sebevědomě přikývl.
„Bez obav, šéfe, já ho nějak zneškodním.“
„Hovno zneškodníš,“ odsekl větší malý zmrd. „Kdybych ho chtěl zneškodnit, pošlu ho počítat zrnka písku v nějaké zahovněné síči uprostřed pouště. Já chci, aby chcípnul v křečích, rozumíme si?“
„Teď už dokonale.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: