Author Topic: Téma číslo 687 (16. 3. 2014) - Lolita  (Read 964 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6230
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 687 (16. 3. 2014) - Lolita
« on: 15. Mar 2014, 11:25 »
Za chvíli padám do čajovny, kde to bude jedna Lolita na druhé, tak radši vyvěšuju dřív.

Nabokovova literární předloha našich budoucích drabblů měla nejdřív potíže najít vydavatele, pak ho našla, načež byla chvíli zakázána, a teď je považována za jednu ze ztěžejních děl dvacátého století.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8455
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Normální nymfa
« Reply #1 on: 16. Mar 2014, 18:01 »
Normální nymfa (3511)

Juraj Kimčič věděl, že šukat malé holčičky je fuj, ale když ji na tom hřišti před supermarketem viděl, pro samou erekci si na to ne a ne vzpomenout. Mohlo jí být tak deset, byla blonďatá a nikde v dohledu neviděl rodiče, takže se opatrně přiblížil.
„Maličká,“ oslovil ji se špatně skrývaným chtíčem v hlase, „nechtěla bys vidět jednorožce? Jeden na mě čeká támhle za garáží.“
„Hele, dědo,“ odpověděla bez zaváhání, „jestli mě chceš oprcat, nech si ty kecy na koledu, u mě to máš za šest liber i s daní jako každej jinej.“
Tangar Tau byl holt hodně zvláštní planeta.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6230
  • The Progeny
    • View Profile
Bejby boduje
« Reply #2 on: 16. Mar 2014, 20:19 »
Bejby boduje (154 ABY)

U dřevěného stolku v dokonale dřevěném baru seděli dva Mandaloriáni a popíjeli cosi fialového.
„Taky ti ta naše nová šéfová přijde tak děsně sexy?“ zeptal se jeden, čímž prolomil hrobové ticho posledních deseti minut, a tvářil se nadmíru vážně.
„A není trošku mladá?“
„Já mladý maso rád. Nebyla by nejmladší, co jsem měl.“
„Ty vole, vždyť jí nebylo ani patnáct!“ zděsil se druhý, částečně znechucením, částečně uvědoměním si faktu, že se tou nezletilou nechal naverbovat jako žoldák.
„Náhodou, od té minulé je to docela pokrok, tahle už má aspoň chlupy.“
„To tady na Kashyyyku ale není až taková výhra, víš?“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Ví jak to chodí
« Reply #3 on: 16. Mar 2014, 21:11 »
Ví jak to chodí (1273)

Cestovat severními královstvími mohlo být pro cizince dost nebezpečné. Ještě nebezpečnější to ale bylo pro nelidi. Potetovaní trpasličí bratři to neměli vůbec jednoduché. Z jejich domoviny byli zvyklí na mnohem teplejší podnebí a hlavně zvyky.
Společnými silami dokončili obtížný kontrakt na zabití Garkainů, při kterém zachránili život jedné špinavé holce a krom díků se jim hned vrhla po kalhotách. Inu, nebýt to trpasličí zaklínači, nejspíš by se aspoň na okamžik pozastavili nad tím, že ji nemohlo být víc jak třináct. A že to určitě nedělá poprvé. A že ráno zjistili, že jim šlohla měšec, krabičku fisstechu a ještě dřevěné oko.

Fandom: Zaklínač

 

Další pískoviště: