Author Topic: Téma číslo 648 (6. 2. 2014) - U Tří svatých  (Read 1156 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
U Tří svatých, tady vůbec nikdo nepíše drabbly!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8456
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Avar Akbar
« Reply #1 on: 06. Feb 2014, 12:45 »
Avar Akbar (3502)

Ač se Slovensko-Uhersko mohlo pochlubit celou řadou turistických atrakcí, z nichž některé dokonce nesouvisely s oblíbenými fašisty, mezi dalece nejoblíbenější patřila hospoda U Tří svatých na planetě Bľava.
Ležela v poklidné slovenské vesničce Istvánovo, stylizovaná byla do klasické dřevěné roubenky a kromě piva a zelené se uvnitř dal sehnat i neodmyslitelný Tatranský čaj (speciální 92% edice) a něco na zakousnutí, například párky. Hned nad vchodem visely podobizny oněch tří svatých, Vaška Strohonoše, Buzze Rakeťáka a Čajoděje Lukáše, a místní štamgasti by přísahali, že se tam minimálně jednou, možná, stavil i sám prorok Maďar.
No a přesně tam začal novoslovanský džihád.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6232
  • The Progeny
    • View Profile
Alkoandělé
« Reply #2 on: 06. Feb 2014, 13:12 »
Alkoandělé (víme, ale nevíme)

„Zachránili mě! Oni mě zachránili!“ hulákalo jakési individuum a pobíhalo ulicí smradlavého města sem a tam.
„Oč jde?“ podivil se kolemjdoucí farář, neboť takhle rozverného ještě hospodského nikdy neviděl.
„Otče, mé modlitby byly vyslyšeny! Bohové mi seslali tři anděly svaté, kteří přišli a před krachem mě spasili! Hle, tu přichází,“ ukázal pak na východ ze své hospody, odkud se spíš tak nějak vyplazili dva chlupatí ďáblové.
„Jsou jenom dva,“ namítl farář, nijak nepohoršen čímkoliv jiným.
„Třetího mi nechali v kumbále, že prý se pro něj vrátí,“ mávl rukou šťastlivec.
Jenže u těchhle tří svatých si jeden nemohl být jistý ničím...

Fandom: Star Wars
#panska_jizda
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Hrátky na hraně
« Reply #3 on: 06. Feb 2014, 19:32 »
Hrátky na hraně (2198)

„U Velkýho Maďara a jeho apoštolů?!“ Grok se tvářil jakoby hleděl do očí smrti a skoro ani nedýchal. Jeho reakce byla možná trochu přehnaná, ale obavy byly na místě. Jakmile dělal chůvu těm neuvěřitelně zvědavým borůvkám, nebylo radno podceňovat nebezpečnost čehokoliv. A od chvíle, co dostala i ta nejmladší k narozkám vlastní omni-tool, platilo to dvojnásob.
„Gugu gaga,“ ozvala se jeho vlastní dcerka okusující něco, co silně připomínalo protipěchotní minu.
„Cirkulárko, buď hodná holčička a vyndej si to z pusinky,“ zkusil klidným hlasem.
„Dědo, dědo, já ji spravila!“ výskala hrdě ta, která uměla už mluvit.
„Šikovná, ale mamkám ani slovo.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: