Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Banana Brannigan on 31. May 2019, 13:03

Title: Téma číslo 2588 (1. 6. 2019) - Andělé padají první
Post by: Banana Brannigan on 31. May 2019, 13:03
Takový to když se těšíte, jak budou všichni přemýšlet, z jaké hromádky jsou červnová témata, ale losovátko vybere hned ze začátku Andělé padají první a je po legraci :/
Title: Andílek a alkohol
Post by: Simbacca on 01. Jun 2019, 21:08
Andílek a alkohol (1987)

Zatímco u ostatních holek, co je někdy pozval na ples, měl Fróði jasno takřka hned, u Everleigh musel chvíli přemýšlet. Samozřejmě se mu líbila, to zas ne že ne, ale trochu ho děsilo, že je v podstatě svatá a nikdy kolej nepřipravila ani o jeden bod. Takový andílek, to přece nemohlo být zdravé...
Mnohem víc se mu tedy zamlouvala od té doby, co se na nelegálním večírku v páťáku během pár minut strašně ztřískala hihňavou vodou a on ji musel po zbytek noci hlídat, aby neumřela. Body za svůdnost tím, pravda, nezískala, ale najednou byla za člověka, což se cenilo.

Fandom: Felix Felicis! (AU?)
Title: Otravná otázka
Post by: Banana Brannigan on 01. Jun 2019, 21:10
Otravná otázka

Jednu věc Fajeh dokonale nechápal.
Proč pokaždé, když před někým zmínil, že je otrokář a pracuje v okolí Iega, padl jako první vždycky ten samý dotaz: a už jsi někdy chytil anděla? To přece, sakra, dávalo rozum, že nechytil, ne? Kdyby to štěstí měl, už by přece nemusel nikdy pracovat, jen by seděl v rezidenci na nějakém pěkném měsíčku, házel si do pusy hrozny a sem tam si koupil nějakou novou kočku na hraní.
Štvalo ho to fakt hodně, ale osvětová kampaň vůbec nezabírala, tak na to šel od lesa – začal tvrdit, že dělá v sektoru Arkanis, a měl klid.

Fandom: Star Wars
Title: Alergičtí andělé
Post by: Champbacca on 01. Jun 2019, 21:44
Alergičtí andělé

Přemnožení holubů byla vážná věc a vedení ekumenopole na Tullamore se nezdráhalo použít ani drastičtější metody jejich likvidace. Když nezabralo vypuštění většího množství geneticky upravených poštolek, vsadili na jiný produkt moderní vědy: na vzduchem přenosný virus, který měl ty opeřené svině vyhubit, nebo přinejmenším značně zpomalit jejich množení.
Jeho vypuštění do atmosféry sledovala i televize a starosta měl dlouhý projev o vítězství technologie, načež s velkou pompou stiskl knoflík a drobné rakety vynesly virus do ovzduší, kde ho efektivním i efektním výbuchem roznesly. Pak stačilo už jenom počkat.
Jako první na zem dopadl pár andělů s příznaky těžké alergické reakce.

Fandom: Equilibrium 4k