Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Morčátko on 22. Sep 2017, 22:22

Title: Téma číslo 1975 (23. 9. 2017) - Karty na stole
Post by: Morčátko on 22. Sep 2017, 22:22
Když už jsou Karty na stole, přihoďte drabble!
Title: Skrytý solitér
Post by: Champbacca on 23. Sep 2017, 21:40
Skrytý solitér

Když se dvojice mutantů vracela do přechodného bytu a našla dveře pootevřené, okamžitě zbystřili. Nepatřili přece jen mezi ty hodné, zrovna nedávno naštvali docela dost lidí a vůbec, kdyby k nim šla návštěva s bábovkou, tak si asi neotevře sama, že?
Mystique na sebe vzala podobu doručovatele pizzy, její kolega shodil plášť a smazal si z ksichtu barvy a vešli. Všechno vypadalo, jako když to tu opouštěli, jen na stole leželo pár hracích karet. Předstíraný poslíček tedy nemusel své zmatení vůbec hrát.
To Kaapo na tom byl výrazně lépe.
„My víme, že jsi to ty, Gambite, nechal sis tu vercajk.“

Fandom: X-rpg
Title: Hlavní cena
Post by: Banana Brannigan on 23. Sep 2017, 21:54
Hlavní cena

V gamblerském doupěti bylo zakouřeno a přítmí, ale mladičká otrokyně moc dobře viděla každičký pohyb na nedalekém stole. Šest hráčů nejrůznějších ras a povolání tam na sebe peklo složité finty, házelo si klacky pod nohy a vůbec se všelijak snažilo zajistit si v náhodném systému nějakou tu taktickou výhodu. Ostatně vyhrát chtěl každý. Balíček odložených karet se stále zvětšoval, napětí kolem stolu houstlo a nouze nebyla ani o nepřátelské vrčení. Ona otrokyně od složité hry nedokázala odtrhnout oči.
Tedy ne že by tomu všemu rozuměla nebo snad znala pravidla, ale přeci jen chtěla mít přehled, když se hrálo o ni...

Fandom: Star Wars
Title: Pokus pokerem
Post by: Simbacca on 23. Sep 2017, 22:27
Pokus pokerem

Když se řeklo Fróði plus karty, musel každému zákonitě vyjít svlíkací poker.
A je fakt, že to není žádný hloupý předsudek ani justiční omyl, protože on o jiné karetní hry zájem skutečně nejevil. Tedy ne od chvíle, kdy nad ním v mariáši vyhrál beran, což byl ostatně trend, který se s ním táhl i při mnohem zajímavější hře. Bylo totiž úplně jedno, koho k tomu zrovna ukecal a jak, vždycky po odložení karet na stůl prohrál a byl to on, kdo skončil odlehčený o spoustu svršků, přičemž přítomné dámy nepostrádaly ani špičaté klobouky.
Bohužel, na svlíkací prší mu nikdy nekývly.

Fandom: Felix Felicis!
Title: Magoří hnízdo
Post by: Kámen on 23. Sep 2017, 22:42
Magoří hnízdo (2017)

Pravidelnou putovní hru dračího doupěte se světelnými meči nemohlo narušit nic, ani fakt, že se měl aktuální hostitel co nevidět stěhovat a na současný byt se mu měla přijít podívat jedna zájemkyně. Hráči se dohodli, že prostě nebudou tolik pít, chvíli před domluvenou hodinou se půjdou projít a toho hutta holt rozeberou až potom.
Povedlo se, dokonce ji ani nepotkali na schodech, ale úplně dobře to nedopadlo.
„Tak co, kdy se stěhuje?“ ptali se ho po návratu a těšili se na další příval jedniček ve správnou chvíli.
„Ty vole, s děsem utekla. Vy kokoti jste nechali na stole karty postav...“

Fandom: Realita
Title: Zábava s velkým Z
Post by: Morčátko on 23. Sep 2017, 23:00
Zábava s velkým Z

K životu lovce monster patřilo i mnoho příjemných záležitostí a volnočasových obveselení. Mučení zelenáčů na Stopě nebylo tedy jedinou zábavou, kterou vědmáci znali. Stejně tak ani popíjení Racka, či nějakých lidštějších nápojů. Samotné zabíjení strig a jim podobných bylo samozřejmě samo o sobě někdy „zábavné“ dost, ale jako pravé uvolnění mohla taková činnost sloužit jen těžko. Lepší už to bylo ve společnosti dam, a to zvlášť těch vřelých a vstřícných. Existovala však jedna věc, která zastínila všechny. Při ní by zaklínač i na oreny v měšci zapomněl.
Jakmile byly karty na stole a začala další partie gwintu, nebylo nic jiného.

Fandom: Zaklínač
Title: Hlídací upgrade
Post by: Bezzubka on 23. Sep 2017, 23:30
Hlídací upgrade

Barry se na tábor s Dylanem těšil, ale když na něj poprvé došla řada s hlídkou, moc nadšený nebyl. Vypadalo to dost nudně – sedět u stolku, stranou ode všech. Ne že by se s Dylanem nebavil, ale co se dalo dělat při sezení? Dylan se oproti tomu tvářil spokojeně. „Kámo, tak to mi vysvětli, co tady jako chceš dělat,“ reptal Barry a kysele se ušklíbl, když Dylan plácnul na stůl karty. „Tak to je fakt zábava, no,“ mrmlal dál, nicméně pak ztichl, protože Dylan odběhl k nedaleké studánce a přinesl odtamtud dva lahváče. To se hned ty karty hrály líp!

Fandom: Felix Felicis!