Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Simbacca on 25. Dec 2018, 19:39

Title: Téma číslo 2431 (26. 12. 2018) - Den přeslavný
Post by: Simbacca on 25. Dec 2018, 19:39
Den přeslavný.
Title: Dědicův den
Post by: Simbacca on 26. Dec 2018, 20:29
Dědicův den

Měl to být jeden z nejvýznamnějších dnů v moderní historii Karrambaculleku – narození dědice trůnu. Dokonce i sám Churr to plánoval s neobvyklým citem pro detail, a to už dávno předtím, než jeho drahá dcera dorostla do věku, kdy ji mohl výhodně provdat.
Úplně se viděl, jak s malým, ale silným chlupáčem vychází na balkón, zvedá ho nad hlavu a ukazuje zástupům vesničanů. Všichni by přirozeně padli na zadek, jinak by je zmlátil, hrála by hudba...
Jenže pak mu drahou dcerušku zneuctil nějaký chuligán, ona jeho identitu tajila do posledního dechu a ze vší té slávy toho tedy nakonec moc nebylo.

Fandom: Star Wars
Title: Přehnaná pařba
Post by: Banana Brannigan on 26. Dec 2018, 21:37
Přehnaná pařba

Zorbovy narozeniny, to byla pro celý Bespin velká událost. Dovoz alkoholu a dalších vysoce zdaněných komodit dosahoval ročního maxima, palácem se proháněla banda dekoratérů, designerů a samozřejmě uklizeček a dokonce i páníčkova ochočená obluda dostala manikúru, aby na ten slavný den vypadala reprezentativně.
Den narozenin pak probíhal ve znamení bouřného veselí, orgií nejrůznějšího druhu, rozbalování dárků a poprav těch drzounů, co si dovolili na svém pánu a vládci šetřit. Alkohol tekl proudem, čáry koksu se táhly až ven a co hodinu vynášeli někoho nohama napřed.
Nejednoho v tom mumraji jistě napadlo, jestli té slávy není na jednoho slimáka až moc.

Fandom: Star Wars
Title: Strach ze slávy
Post by: Champbacca on 26. Dec 2018, 21:42
Strach ze slávy

Champbacca si nebyl tak docela jist, co přesně tomu předcházelo, ale sledoval dění kolem sebe a nestačil se divit. Motala se tam spousta jeho příbuzných, od matky po sestřenici, ale také Churr, který ho poplácával po ramenou a vůbec nejevil obvyklou zdravou míru nutkání ho zabít.
Měl sice takové podezření, co že by se to mohlo dít, ale plně si to uvědomil až ve chvíli, kdy k němu přistoupila kněžka z chrámu Wirady a zeptala se ho, jestli si přítomnou Erris bere za ženu.
Vyděsilo ho to tak strašlivě, že se nejen probudil, ale ještě spadl do hromady prázdných flašek.

Fandom: Star Wars