Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Champbacca on 15. Feb 2019, 11:05

Title: Téma číslo 2483 (16. 2. 2019) - Problémy snadno a rychle
Post by: Champbacca on 15. Feb 2019, 11:05
Drabbly vyřeší vaše Problémy snadno a rychle.
Title: Profesionální parchant
Post by: Banana Brannigan on 15. Feb 2019, 17:15
Profesionální parchant

Vardak Humberton se narodil do docela obyčejné rodiny na skoro až nudné planetě a učil se vysloveně průměrně, nicméně netrvalo dlouho a objevil něco, na co měl fakt talent: dělání problémů.
Vesměs mu nezáleželo na tom, komu je způsobí, ale jako potížista byl skutečně nedostižný. Zatápěl spolužákům, co mu nechtěli dávat svačiny, zatápěl učitelům, co ho za to chtěli kárat, a s grácií domů už v prvních dnech nového školního roku nosil další a další důtky. Bylo to pro něj jako dýchání.
Žádný div, že se už v sedmnácti dal na dráhu zločinu a přišlo mu úplně oukej unášet děti.

Fandom: Star Wars
Title: Zdroj zkurveností
Post by: Champbacca on 15. Feb 2019, 18:11
Zdroj zkurveností

Champbacca už sice Císaři a tomu jeho nohsledovi dával rok, maximálně dva roky, skoro dvě desetiletí, ale jedno věděl jistě – že až skutečně zhebnou nebo se jinak odvelí do prdele, bude vesmíru zase dobře. Možná se tím dokonce vyřeší i další jeho problémy a on tak bude moct jít do důchodu, na který byl sice trochu mladý, ale určitě už by si ho zasloužil. Stejně jako klid na pálení dobrot, stavění mečů a bručení na dceru a vnoučata.
Bohužel však s Chlouppkem sdíleli vesmír s Wyrrgym, který byl nevyčerpatelnou zásobárnou problémů nových, a tak to na ten důchod moc nevypadalo.

Fandom: Star Wars
Title: Návod na neštěstí
Post by: Simbacca on 15. Feb 2019, 18:20
Návod na neštěstí (193 BBY)

Když byl Ozz ještě malý a teprve se od otce učil, jak být jednou v budoucnu dobrým králem Ugnorgradu, napadla ho jedna taková věc.
„A první věc, co udělám, až budu král já,“ zachrochtal jednou před tatíkem, „bude že zakážu poitín.“ Myslel si, že tím sklidí ovace za morální sílu, která byla ve skutečnosti jen traumatem z doby, kdy ten truňk jednou ochutnal, ale jeho otce ten vepřový nápad viditelně ranil.
„To teda neuděláš,“ oznámil mu a div ho nepraštil žezlem, „pokud tedy nechceš čelit revoluci, ekonomické krizi a možná i občanské válce, ty jelito!“
Naštěstí z toho kralevic vyrostl.

Fandom: Star Wars
Title: Školní postrachové
Post by: Kara Melka on 16. Feb 2019, 16:00
Školní postrachové

Být studentem prvního ročníku nebyla žádná hračka, a to nejen kvůli nárokům některých profesorů. Nároky měli i rodiče, a kromě toho si člověk musel rychle udělat obrázek o tom, s kým držet partu a komu se raději vyhýbat.
„A jestli se dostaneš do Mrzimoru, nebo Nebelvíru, prefekty neposlouchej a radši se od nich drž dál, ano?“ říkala maminka nejmenované prvandě, když ji vyprovázela na nástupiště devět a tři čtvrtě.
Pánové Kenway a Thawne si totiž celkem rychle udělali jméno, doslechnout se o nich mohli rodiče i mimo Bradavice, a všichni zkrátka věděli, že kam ti dva vlezou, tam jsou problémy...

Fandom: Felix Felicis!