Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Kara Melka on 15. Mar 2019, 19:20

Title: Téma číslo 2511 (16. 3. 2019) - Myslím, že jsem přistál
Post by: Kara Melka on 15. Mar 2019, 19:20
Myslím, že jsem přistál a jdu psát drabbly.
Title: Neplánovaná gastroturistika
Post by: Kara Melka on 16. Mar 2019, 22:16
Neplánovaná gastroturistika

Bylo jasné, že když se sejde Karamelka, Bezzubka a Mia, bude to stát za to. Jasné to bylo už od pátečního večera, kdy vydatně pršelo, jako vždycky, když byl nějaký sraz, a osud jim chtěl naznačit, že ne, nepůjdou v sobotu na plánovaný pochod.
Krasojízda ovšem pokračovala, když se v sobotu vydaly na oběd a nemohly najít flek, kde by si alespoň na chvíli sedly a najedly se. A když jim v plzeňském podzemí následně sdělili, že poslední prohlídka už je vyprodaná, sorry jako.
„Tady zůstaneme,“ usoudila Karamelka, když nakonec přistály v Kafecu a daly si mošt s tatranským čajem.

Fandom: realita
Title: Odfláklý odhad
Post by: Champbacca on 16. Mar 2019, 23:26
Odfláklý odhad (0 ABY)

Boj skončil. Nejmenovaný imperiální pilot si nepřipsal jediný sestřel, ale taky neumřel, jistě zásluhou oné záhadné síly, která mu radila, kam letět. Jak jinak si taky vysvětlit, že přežil ostrou přestřelku s dalšími imperiálními stíhačkami, ačkoliv mu nefungovala komunikace ani senzory, že?
Teď už mu ta neviditelná síla neradila, on musel přistávat po paměti a všechno to odhadovat. Myslel si, že jeho stroj dosedl na přistávací plochu, a vypnul motor.
Jenže myslet znamená hovno vědět, a tak mu ve skutečnosti chyběl metr a půl, on stíhačku rozflákal a byl nakonec jediným pilotem, co se po téhle akci dostal na marodku.

Fandom: Star Wars
Title: Probuzení po přistání
Post by: Simbacca on 16. Mar 2019, 23:47
Probuzení po přistání (12 BBY)

Když se Simbacca probudil a spatřil divné věci kolem, nejdřív si myslel, že se mu to všechno jenom zdá. Ale pak na něj jeden z těch podivných tvorů promluvil.
„Vítal v Otoho Mandassa, velevážená návštěvnosti,“ uklonil se mu Gungan v doktorském plášti a prohlížel si ho, jako by čekal, že ho Simbacca co nevidět sežere. „Laskavě mi prominou doktorákovi tupá dotazí, ale co si tak naposledy pamatovákovali?“
[„No, nějak jsem přistával, myslím, a pak… tma?“]
Neměl srdce mu říct, že to s tím přistáním nebylo tak horké, a že to nebylo to nejhorší, ale on se za okamžik rozpomněl sám.

Fandom: Star Wars
Title: Dělové dítě
Post by: Banana Brannigan on 16. Mar 2019, 23:53
Dělové dítě (1 ABY)

Vzhledem k tomu, kolik bylo na Jolly Jediovi schopných mláďat, bylo jen otázkou času, kdy sestrojí nějaký ten pořádně velký prak. A vzhledem k tomu, že tam byl Frodirr, bylo jen otázkou času, kdy se tím pořádně velkým prakem nechá vystřelit. Ten den nadešel krátce před svatbou kapitána s Merumeccu a malý Wookiee přistál se vší grácií v malém políčku kashyyycké koky, kterou v palubních zahradách pěstovali Warfarrin s Rafficem.
[„Co si jako myslíš, že děláš?“] zeptal se druhý jmenovaný, když lumpa vytáhl z hlíny.
Frodirr se tvářil zaskočeně.
[„Já myslim, že jsem přistál, a myslim, že docela hustě, ne?“]

Fandom: Star Wars