Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Banana Brannigan on 04. Jun 2019, 14:02

Title: Téma číslo 2592 (5. 6. 2019) - Kráčíme vzduchem
Post by: Banana Brannigan on 04. Jun 2019, 14:02
Kráčíme vzduchem, píšeme drabbly, je nám dobře.
Title: Lákavá levitace
Post by: Simbacca on 05. Jun 2019, 16:01
Lákavá levitace (1 ABY)

Zorrah nebyla vůbec spokojená s tím, jak se posádka stařičkého křižníku staví k jejímu slepičímu cirkusu, to jest odmítavě, ale nevěšela hlavu a rozhodla se s tím bojovat. Když se dozvěděla, že je na palubě i jeden malý čaroděj, plán byl na světě.
[„...no a ty nás pak s holkama ve finále těma svejma kouzlama všechny zvedneš, my budeme dělat, jako že se nic neděje, a bude to vypadat, jako když chodíme ve vzduchu!“]
[„To zní úplně hrozně dobře,“] souhlasil Frodirr, ale jako obvykle to mělo jeden drobný háček. [„Ale má to jeden drobný háček – já věcma ještě hejbat neumim.“]

Fandom: Star Wars
Title: Väinämöinen ve vzduchu
Post by: Champbacca on 05. Jun 2019, 16:12
Väinämöinen ve vzduchu (2004?)

Schylovalo se k bitvě o hrad, bitvě v časech tak dávných, že už to snad ani není pravda. A čekal na ni i jistý temný elf, co mluvil ve verších a občas měl trochu problém s lagy.
S prvním výstřelem propukla vřava. Lučištníci padali po desítkách, golem drtil hradby, čarodějové čarodějovali. Jen tenhle temný elf pobíhal kolem svých spojenců a zpíval si písničku o chození ve vzduchu od jedné děsně mainstreamové metalové kapely. Vůdce jeho klanu to chvíli toleroval, ale pak nepříteli dorazily posily a legrace musela jít stranou.
„No tak se ti nenačetly textury, se neposer a tancuj, dělej!“

Fandom: Lineage 2
Title: Padák pro pomalé
Post by: Banana Brannigan on 05. Jun 2019, 16:36
Padák pro pomalé (19 BBY)

Když si Zorbo uvědomil, že ti dva blekotající trotlové, co před ním stojí a kuňkají omluvy, proč se jim práce nepodařila, patří pravděpodobně k největším kašparům na palubě, usmál se. Jakkoliv totiž neměl pro podobné šašky pochopení ani místo v organizaci, rozhodně pro ně měl využití a také po něm hned sáhl. Nechal je vyběhnout dveřmi z paláce, přes okraj Oblačného města, a těšil se na zasloužený příděl grotesky.
Realita byla ale oproti animákům mnohem nudnější: to, že kráčí vzduchem, si oba hlupáci sice skutečně uvědomili až se značným zpožděním, ale tou dobou už dávno padali, protože gravitace prostě nečeká.

Fandom: Star Wars
Title: Frajeři ve vzduchu
Post by: Kara Melka on 05. Jun 2019, 20:32
Frajeři ve vzduchu

Jesse byl profesor na baterky, který praktikoval výuku křtem ohněm, ale studenti ho navzdory tomu měli docela rádi. Neměl vysoké nároky a když neměl náladu učit, tak prostě neučil - a oni měli volnou hodinu. To se stávalo v průměru tak jednou týdně.
„Zkusíme surfovat, ne?“ navrhl při jedné takové hodině jeden prvňák druhému.
„No jasně,“ opáčil druhý frajersky a za chvíli už oba stáli na násadách svých košťat a předváděli vratkou chůzi.
„Chodíme vzduchem!“ chlubili se ostatním.
Jesse si nevzrušeně připravil hůlku, protože mu bylo jasné, že se vzduchem ti dva brzy proletí bez koštěte a bude potřeba aresto momentum.

Fandom: Felix Felicis!