Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Banana Brannigan on 07. Aug 2019, 18:25

Title: Téma číslo 2656 (8. 8. 2019) - Lovec lebek
Post by: Banana Brannigan on 07. Aug 2019, 18:25
Je-li zde přítomen nějaký Lovec lebek, nechť napíše drabble.
Title: Lukrativní lov
Post by: Champbacca on 08. Aug 2019, 13:29
Lukrativní lov

Když se ho ptali, čím se chce v dospělosti živit, říkal, že bude lovcem.
Jak tak ale dospíval, začal zjišťovat, že konkurence je velká a chtělo by to zaměřit se na nějaký méně obvyklý, ale silně specializovaný druh zvířete nebo netvora. Napadli ho samozřejmě i démoni, ale nakonec zvolil něco praktičtějšího – demilichy.
Desítky let studoval prastaré svitky a učil se, jak je zničit. Cvičil na balóncích s methanem a dalšími mrtvolnými plyny. Vytrval, i když si ostatní klepali na čelo.
Konečně přišla jeho chvíle. Na Tullamore spatřili demilichy, hned dva, lovec je sejmul a z odměny žil až do smrti.

Fandom: Equilibrium 4k
Title: Zirova záliba
Post by: Banana Brannigan on 08. Aug 2019, 13:40
Zirova záliba (35 BBY)

Když se Zirovi poprvé dostala do rukou pověstná ká dé třicítka, vypadal jako dítě před vánočním stromkem. Aby taky ne!
Pistole sama o sobě byla umělecké dílo, těžká a na první pohled nebezpečná, ale munice, to už byl vyložený zázrak: duté projektily plněné velmi přátelskou žíravinou. Takovou tou, co když tím člověk trefí chlápka v plné zbroji, tak z něj po chvíli syčení zbydou akorát kosti. Byla radost z toho střílet a rovněž mu to přidalo na pověsti sadisty.
Dost to taky zjednodušilo jeho velkou zálibu, sbírání lebek nepřátel, protože je po odstřelu stačilo prostě opláchnout a postavit do poličky.

Fandom: Star Wars
Title: Kočičí nedorozumění
Post by: Kara Melka on 08. Aug 2019, 15:47
Kočičí nedorozumění

Ve Skyrimu nebylo úplně jednoduché se uchytit, nějak se uživit a zároveň se hned nenechat zavřít – khajiit to pochopil hned ve chvíli, kdy ve Vorařově zabil pár slípek, že si je dá k obědu, a hned měl na krku stráže.
Rozhodl se tedy živit něčím výnosnějším, ne tak riskantním, ale pro khajiita ve světě příliš pracovních nabídek nebylo, když se nechtěl stát zlodějem či drogovým dealerem.
Nakonec ho krajané přesvědčili, že by se měl stát lovcem lebek, že zbohatne a bude za vodou. Nikdo mu však neřekl, že to nespočívá v návštěvách podzemních chrámů a kobek a sbírání starých kostí.

Fandom: Skyrim
Title: Prsckova přezdívka
Post by: Simbacca on 08. Aug 2019, 17:42
Prsckova přezdívka (12 ABY)

„Hip hip hurá!“ jásala skupina Trandoshanů syčivě, když mezi sebou vítali nového člena. Ještě tu ale byla jedna formální věc.
„Teď sssi ještě musssíš vybrat nějakou přezdívku,“ nabádal ho vůdce skupiny, Trandoshan jak hora, jehož bylo radno poslouchat úplně ve všem.
„Jak jako přezdívku?“ podivil se Prsck, toho času nezkušený osmnáctiletý jelimánek.
„No, lovecký jméno, nějaký drsssný, aby tě inssspirovalo k velkejm ssskutkům. Nosssí to štěsstí. Já jsssem třeba Pobíječ příšer.“
Prsckovi se okamžitě vybavila vzpomínka na rané dětství. Na dávný souboj s Krvavou lebkou, který prohrál a který si dodnes až moc dobře pamatoval.
„Co takhle Lovec lebek, hmm?“

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
Title: Jiná porada
Post by: Bezzubka on 08. Aug 2019, 19:16
Jiná porada

Peggy otevřela dveře do havraspárské famfrpálové šatny a podezíravě přimhouřila oči. Byla si jistá, že slyšela vzrušený hovor, ale najednou všichni spoluhráči ztichli. To nevěstilo nic dobrého. Provinilý pohled na Fergusově tváři, když se neúspěšně snažil vlastním tělem zakrýt tabuli, to potvrzoval.
„Jestli mě chcete pryč z týmu, tak to řekněte,“ prohlásila a naděje v jejím hlase zazněla jen na chvilku. Fergus zavrtěl hlavou.
„Ne… Víš, my jsme jenom počítali a nechtěli tě rozhodit…“ zamumlal, ale pak už ustoupil stranou. Na tabuli byli napsaní různí odrážeči a u jejich jmen figurovaly čárky. Peggy nepotěšilo, že těch zásahů měla zdaleka nejvíc.

Fandom: Felix Felicis!