Star Wars: Eclipse

RS sekce => S drabblem na věčné časy => Topic started by: Simbacca on 31. Jul 2013, 14:57

Title: Bonus číslo 50 (2. 8. 2013) - Bouillabaisseball
Post by: Simbacca on 31. Jul 2013, 14:57
Srpen začneme pěkně zostra a taky zdravě, protože když člověk hodně jí, tak je pak potřeba hodně sportovat. Říkala babička.
A protože jsme hrozně kreativní, žejo, tak si v tomhle bonusu vymyslíme nějaký svůj vlastní sport. Nemusí se nutně jmenovat Bouillabaisseball, ani se nemusí hrát s rybou místo pálky a chobotnicí místo míčku, ale musí být unikátní, co nejdetailněji popsaný a tak vůbec.

A zájemci o hardcore verzi si to pak někdy zahrají naživo.
Title: Vorší vyžíraná
Post by: Simbacca on 02. Aug 2013, 20:16
Vorší vyžíraná

Vorší vyžíraná není pro každého, ostatně jako nic voršího.
Hraje se ve dvou týmech o sedmi až sto hráčích. Ať už se hraje kdekoliv, týmy si zaberou zhruba stejně velké území a na povel vyběhnou na území druhé, přičemž cílem je přetáhnout zpátky k sobě co nejvíc protihráčů. Jakmile je hráč přetažen na nepřátelské území, mění tým, dokud není znovu přetažen, každopádně občas se stane, že na to zapomene, nebo si nevšimne čáry. Body sčítá pověřená osoba v průběhu.
Ani pak se ale většinou neví, kdo vyhrál, takže se všichni včetně pověřené osoby do krve porvou a vítěz bere vše.

Fandom: Mass Effect
Title: Vikinský fotbal
Post by: Champbacca on 02. Aug 2013, 20:27
Vikinský fotbal

Vikinský fotbal je nejtvrdším sportem ve vesmíru.
Dost se podobá rugby, ale je tam pár věcí navíc. Míč vypadá spíš jako chobotnice, aby se dal za soustavu špagátů chytat i házet jednou rukou, protože ve druhé má každý z hráčů štít. Tímto štítem je dovoleno odrážet jak míč, tak soupeře. Za vhozenou branku jsou dva body, za odraženou pět a za protlačeného nepřítele sedm a nejen díky tomu se zápas často promění v gladiátorské klání. Kousání se trestá žlutou kartou, simulování červenou a rozhodčí má kromě píšťalky i sekeru.
Na Valhale se hraje varianta Rychlá smrt, kterou snad netřeba rozebírat.

Fandom: Equilibrium 4k
Title: Trénujeme ambidexteritu
Post by: Jessica Karnis on 02. Aug 2013, 20:52
Trénujeme ambidexteritu (20 BBY - jedná se o jednu z tréninkových metod k výcviku Nasersi, -I bojové formy, jejímiž autory jsou Champbacca a Chlouppek; původní manuskript byl zapsán rumovými hieroglyfy)

Jako ke každé správné míčové hře je třeba k Bouillabaisseballu nějaký ten kulatý míč, bez kterého by celá hra upadla v neřízený chaos následovaný zhroucením vesmíru a fyzikálních zákonů. Hra je pro jednoho až n hráčů. Pokud nemáte kamarády, jako spoluhráč postačí jakákoliv stabilní zletilá zeď. Protože ale kamarády máme, hrajeme s nimi. Všichni hráči se postaví po obvodu libovolně nepravidelného kruhu a náhodně si hází míčkem. Pozor, chytat míček lze pouze opačnou rukou, než jakou byl hozen. Pokud se nepodaří míček chytit, ten, kdo jej nechytil je povinen napít se předem schválené lihoviny. Opakujte, dokud se udržíte na nohou.

Fandom: Star Wars