Author Topic: Téma číslo 723 (21. 4. 2014) - Jan 8.45  (Read 1080 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8441
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 723 (21. 4. 2014) - Jan 8.45
« on: 20. Apr 2014, 13:35 »
Já pak že pravdu pravím, nevěříte mi, řekl Ježíš, protože byl filuta.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8441
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Problematické přikázání
« Reply #1 on: 21. Apr 2014, 15:41 »
Problematické přikázání (4177)

„Pravda je taková,“ spustil Deus, když do něj spolubojovníci z Valhaly nalili litr vodky, „že jsem nikdy rytířem být nechtěl.“
Vypadal, že bude plakat, ale na tom jeho hispánském ksichtu to nebylo moc poznat.
„Když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, košíkaření byla jasná volba. Ovšem pocházím z průmyslové planety s nedostatkem proutí. Cvičil jsem tedy na měděných drátech, z nich upletl krásnou pomlázku a když mě přepadli dva kokoti, zmlátil jsem je s ní jako s cepem, čehož si všiml jeden mistr.“
Věřili by mu, ale Diskordiáni mají zakázáno mluvit pravdu, pokud nechtějí, takže to nebylo moudré.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6216
  • The Progeny
    • View Profile
Omluva opilectvím
« Reply #2 on: 21. Apr 2014, 16:22 »
Omluva opilectvím (5 BBY)

[„Copak se děje, orgáne?“] oslovil špinavý Wookiee v ušmudlaných montérkách imperiálního patolízala, který si dovolil jej cestou do hospody legitimovat.
„Ukažte mi průkaz totožnosti a nechte si ty vtípky,“ pravil patolízal.
[„Jejda,“] podrbal se slepec na hlavě, [„jsem ho asi nechal v druhejch kalhotech i se světelňákem. Víte, já toho poslední dobou mám moc, sabotáže Impéria, daňový úniky, šíření antipropagandy, útoky na hlavu státu, pašování drog, to člověk zapomene.“]
Patolízal zesinal a vytáhl pistoli.
„Ke zdi a ruce, ať je vidim!“
[„Ale notak, oficíre, dyť jsem zjevně na mol, nemůžete mi to všechno žrát.“]
Ukecal to na pokutu za opilectví.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Šli na to špatně
« Reply #3 on: 21. Apr 2014, 22:07 »
Šli na to špatně (2195)

„Dědo, dědo, povídej nám pohádku,“ škemraly borůvky a Grok na okamžik odložil drezérský bič, kterým trénoval Cirkulárku.
„Povím vám jeden pravdivý příběh, který se stal kdysi dávno. Žili byli dva apoštolové a ti se rozhodli, že změní svět tím, že ho budou obohacovat každý den o nové příběhy, které budou skrývat moudrost a poučení. I psali a psali a nevšímali si světa, který jejich patrnost ignoroval a připravovali se na dobu, kdy jejich práce bude mít smysl.“
„A to se jako stalo? Vždyť si na to mohli napsat úplně jednoduchý skrip?“ tázala se ta technicky zdatnější.
„A nebo psát drabble?“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: