Author Topic: Téma číslo 749 (17. 5. 2014) - Lopuch  (Read 1355 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 749 (17. 5. 2014) - Lopuch
« on: 17. May 2014, 07:34 »
Stačí jedna zrzka a člověk je po zbytek dne bez netu. Naštěstí se dá téma nahodit i ráno a jelikož vyrážíme s Champiem za hodinu a půl do Prčic, tak doufám, že nás po cestě nechytne hnačka a nebudem potřebovat Lopuch.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Tvrdohlavost nevyléčíš
« Reply #1 on: 17. May 2014, 20:33 »
Tvrdohlavost nevyléčíš (33 BBY)

[„Cyve, mně z tebe fakt jednou narostou prsa a začnu kojit kowakianské opičky,“] plácal se do čela Champie a rozdýchával svou padawan, která se tahala se svým baťůžkem, ačkoliv ji několikrát domlouval, že na mise se létá zásadně s minimálním počtem zavazadel. Což znamená nejlépe s žádným.
„Co máš zas za problém?!“ zamračila se na něj a zcela nejedijsky mu při tom tykala.
[„Co v tom taháš za hlouposti? Se bez nich fakt neobejdeš?“]
„Co třeba toaleťák, hm?“
[„Lopuch pro tebe není dost nóbl?“]
„Říká opičák s vynašečem.“
[„Tvůj problém, že ho nemáš. Co jiného tam schováváš?“]
„Tampóny.“
[„…už mlčím.“]

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Il Nome della Bardana
« Reply #2 on: 17. May 2014, 21:10 »
Il Nome della Bardana (19 BBY)

[„Tati?“] ozvalo se ode dveří ředitelny, kde velmistr výjimečně nebyl sám, a výjimečně nepřišla katastrofa.
[„Ano?“] vzhlédl od výkresů, jež právě s Nevou kontrolovali, a pokynul Simbaccovi, ať jde dál.
[„Mě tak napadlo,“] pravil synátor a nasáčkoval se mezi dospělé, [„když jsem teď mimo Kashyyyk, budu dělat hrrtayyk?“] Velmistr zvážněl a pokrčil rameny.
[„Jestli chceš. Ale přijde mi zbytečný, už jsi zvládl mnohem náročnější zkoušky. Jediný bonus je, že se pak můžeš přejmenovat, ale ani to mě nezlomilo, mně se moje jméno líbí.“]
„Co je tak supr na zkomolenym čumbrku?“
[„Neser, náhodou to znamená 'zubatý kamarád'.“]
„Mně to bylo divný...“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Gwen

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 156
    • View Profile
Dáreček z Umbary
« Reply #3 on: 17. May 2014, 21:37 »
Dáreček z Umbary

navazuje na toto: http://ecliptica.4fan.cz/index.php?topic=1049.msg5995#msg5995

"Tak jsme z toho venku," oddechl si Mimas, když jim Umbara zmizela za zády v temném vesmíru. Kluci odkládali zbraně a Bennar u toho tlumeně nadával.
"Pořád to bolí?" zeptala se Gwen.
"Jo, zatracený kytky."
"Sundej si tu zbroj. Podívám se ti na to."
Rána na boku nevypadala vůbec dobře.
"Doufám, že na to máš nějaké ty tvoje zázračné bylinky."
"Něco by se tu snad našlo," řekla Gwen a začala se přehrabávat v krabicích a sklenicích.
"Dej hřát vodu, dám mu na to lopuší pastu," instruovala Trinse z hlouby skříně.
"Já žádnou ropuchu nechci!" vyděsil se Bennar.
"Ne ropuchu, lopuch!"

Marshmolko

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Nevyhnutná návšteva
« Reply #4 on: 17. May 2014, 21:38 »
Nevyhnutná návšteva

Simbacca prišiel z poslednej výpravy celý zhužvaný a polepený nejakými zelenými guľkami, ktoré sa mu nalepili na srsť a nešli dole ani za nič. Keďže nechcel vyzerať jak keby zežral a vygrcol sám seba, musel ísť ku kaderníčke, ktorej sa celý život vyhýbal jak hrebeňu. Vyslobodenie ho stálo pol dňa a náručie wookieeho srsti. Dobrá správa bola, že niektorým chlpaňám sa ten vzhľad zapáčil a tieto lepivé guľky sa stali hitom, čo šiel na dračku. Simbacca samozrejme dostal podiel za práva, no zaprisahal sa, že listy väčšie jak jeho hlava už nikdy nebude žrať. Nečakane na to do hodiny zabudol.

Fandom: Simbacca žere veci AU

Pardón za zneužitie postavy a fandomu  :-[
Don't Eat the Marshmallow!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Lopuchová limonáda
« Reply #5 on: 17. May 2014, 22:02 »
Lopuchová limonáda (3999)

„Podívejte se na tu kytku zatracenou,“ remcal Nanuq, když si mačetou klestil cestu skrz porost opravdu pěkně vzrostlého lopuchu.
„Roste jako plevel úplně všude a je úplně k ničemu. Krávy to nežerou, lamám je po něm blbě, listy píchaj a tenhle bordel budu z vlasů dostávat ještě tak dva měsíce.“ Aby dokreslil své rozčarování, uřízl si nejpostiženější pramen, což si jako lachtanodlak s dost rychlou regenerací ve všech směrech mohl dovolit.
„Ani vypálit se nedá, napalmem ani destilační kolonou. Prostě ho nesnáším,“ vztekal se, ovšem pak zaváhal.
„Ale přidejte pampelišky, nechte to trochu zkvasit a je z toho hotová mana.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Blanca

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Vynalézavost
« Reply #6 on: 17. May 2014, 23:32 »
Vynalézavost

Rarity pobíhala po Caroussel Boutique a shledávala komponenty ke svému novému modelu. Měla o právě vyráběných šatech jasnou představu, ale problém jí dělalo upevnění - tedy uzavření pelerínky, která model doplňovala.
Vázačky se nehodily, a s broží či knoflíky si earth-ponies poradili jen zřídka. Od Apple Jack se rozhodne trpělivost s oděvem, ani přílišná vynalézavost očekávat nedala.
Rarity frustrovaně pohodila hřívou, a v odlesku v jedné z nesčetných křišťálových ozdob si všimla zelené kuličky, která se v ní zachytila.
Nasadila si brýle, přilevitovala si ji do výše očí a pozorně ji zkoumala.
Její příští kolekce se honosila prvními equestrijskými suchými zipy.

Fandom: My Little Pony: Friendship is Magic
Little things are the infinitely most important. - Sherlock Holmes

Blueberry Lady

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
    • Dreaming garden
Na výstavě antického umění
« Reply #7 on: 18. May 2014, 12:52 »
Na výstavě antického umění

Londýnská společnost bývala často, a celkem právem, považována za nejliberálnější v celém Spojeném království. Přesto se čas od času našel nějaký zmatený puritán, který tu a tam bojkotoval nějaké zprávy, psal žlučovité články do místních novin nebo jako tentokrát zařídil skandál na výstavě umění.
Miss Susan si k očím přiložila zbrusu nový lorňon, aby se přesvědčila, že ji neklame zrak. Mrs. Lice se mračila a na čele měla neslušivou vrásku. Antické sochy byly opatřeny lopuchovými listy, které zakrývaly „ty necudné partie“.  Ovšem Mrs. Lucy se nenechala žádnými puritány odradit a se směsí zvědavosti a rošťáctví nakoukla athénskému efébovi pod list.

Fandom: Fans and Fascinations
"Tam jistě žijí lidé. Půjdu se k nim podívat a sežeru je."

 

Další pískoviště: