Author Topic: Téma číslo 798 (5. 7. 2014) - Tybalt  (Read 1196 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 798 (5. 7. 2014) - Tybalt
« on: 04. Jul 2014, 16:53 »
Další postava z tragédie o čtrnáctileté emařce a jejím milenci je Tybalt, který měl Romea taky moc rád. Tak moc rád, že mu řekl toto: "Má láska k tobě, Romeo, nedovolí lepšího slova užít než: tys padouch!"

Jak vidíte, Tybaltovi by psaní drabblů asi moc nešlo, protože stejně jako Wyrrgy neumí počítat slova. A když už jsme u počítání, u tohoto tématu pravděpodobně dojde k dosažení hranice tisíce drabblů na osobu, a to hned dvakrát.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Amorek pro Algernnon
« Reply #1 on: 05. Jul 2014, 20:49 »
Amorek pro Algernnon (26 BBY)

Algernnon de Bray se mocinky zlobinkala. To se poznalo tak, že stála v kuchyni a házela spoustou věcí, jejichž účel nemohla ani odhadovat, proti svému jednatřicátému dočasnému manželovi.
„Romeo, ty padouchu proradná!“ vřískala jako pominutá.
„Copak se stalo s drahouškem, miláčku?“ usmíval se na oplátku, neboť netušil, že právě čelí hněvu Lady ze Sithu, a myslel si, že s ní vyjebal.
„To samý, co s těma milionama na tvým účtu,“ odsekla a šlehla po něm šlehačem.
„Takže sis mě přece jen vzala kvůli nim a ne z lásky?“
„Jdi se bodnout!“
Jenže on nešel, tak to musela udělat za něj.

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (manželství z rozumu)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jedinečné jiskření
« Reply #2 on: 05. Jul 2014, 21:17 »
Jedinečné jiskření (30 BBY)

Becky na sobě ten zyggeriánský elektrický obojek měla poprvé v životě a líbil se jí podobně jako fakt, že ji právě koupil jeho majitel.
„Pusť mě, ty zatracenej hajzle!“ prskala na něj, ovšem on s klidnou tváří stiskl tlačítko a prskat začaly okovy kolem jejího krku. Nic moc pocit, ale u svého původního majitele už zažila lecco.
„Jestli mě chceš usmažit, ty sráči, tak si posluž,“ štěkla a dostala další dávku elektřiny. Následné „parchante“ rovněž přehlušily blesky.
„Jsi padouch, abys věděl,“ špitla z posledních sil a upadla do bezvědomí.
„Padouch?“ promluvil Zyggerián, „no vidíš, ještě se naučíš mít mě ráda.“

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (otroctví)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Lepší než rakovina
« Reply #3 on: 05. Jul 2014, 21:46 »
Lepší než rakovina (20 BBY)

[„Kolikrát jsem ti už řekl, že děláš naší rodině ostudu?!“]
„Mnohokrát,“ odpověděl Chlouppek na Wyrrgyho otázku a díval se na něj jakoby se na něj ani vlastně nedíval.
[„A kolikrát ses pokusil, ty sobče, s tím něco udělat, hm?!“] lomcoval s ním pravý a nefalšovaný bestiální vztek a někde ve skrytu duše si opravdu užíval tuhle rodinnou, vysloveně televizní, hádku.
„Na to ti seru.“
[„Co jiného jsem od tebe mohl čekat? Galaxie se zmítá válkou, já nasazuji krk, abych ochránil naše nejbližší, a ty se tu opíjíš a chováš se jak nejsprostější padouch!“]
„Padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: