Author Topic: Téma číslo 820 (27. 7. 2014) - Duch  (Read 1485 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 820 (27. 7. 2014) - Duch
« on: 26. Jul 2014, 16:59 »
"Obraznost jest nejsilnější v tělech nejslabších." Bububu.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nebojsové umírají mladí
« Reply #1 on: 27. Jul 2014, 16:28 »
Nebojsové umírají mladí (17 BBY)

[„Já nebýt takový pašák, tak se snad i bojím,“] rozhlédl se po děsivě vypadajícím klášteře a vyzbrojen pouze svou nevinností a světelným mečem vstoupil dovnitř.
„Tím to nebude…“ zapochybovala o jeho slovech jeho mistryně a už hledala pohledem všechny možné únikové cesty. „Já jsem větší pašák, než ty, a bojím se.“
[„Na krabici od huspeniny jsem četl, že se bojíš kvůli přebujelé představivosti, která je vlastní malým lidem.“]
„Nemělo by to být spíš spojované s inteligencí jedince, protože čím chytřejší seš, tím víc si uvědomuješ případná nebezpečí a hrozby?“
[„Co tím chceš říct?“]
„Nic, ale ty mrtvoly tě fakt neznervózňují?“

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nové náhledy
« Reply #2 on: 27. Jul 2014, 21:56 »
Nové náhledy (14 BBY)

[„Lidi jsou jako vobrázky,“] básnil Wookie u baru a to, co pil, nebyla Kofola. Barman se neptal, ovšem lehká míra podezíravosti se mu upřít nedala. On totiž slepý opičák hovořící o obrazech docela podezřelý je.
[„Vážně. Každej je jinak barevnej, někteří mívají vzorky, viděl jsem pár zátiší, jednoho s impresionistickou krajinkou... Když jsem ještě míval oči, nic z toho jsem neviděl, ale teď je to bomba,“] pravil a aniž by vylil jedinou kapku, obrátil do sebe pohár.
[„A nejlepší kupodivu nejsou ti schopní v Síle, kde to hraje všema barvama, ale ti obyčejní.“]
„Proč?“
[„Protože tam si to můžu domejšlet.“]

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (ztráta smyslu (zrak))
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Zuzka

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Vynalézavý hypochondr
« Reply #3 on: 27. Jul 2014, 23:10 »
Vynalézavý hypochondr

„Ó, Mrs Meadows! Je od vás tak milé, že jste přišla!“ Mary Musgrove nečekaně hbitě uvolnila návštěvě místo na pohovce a stejně rychle znovu nasadila mučednický výraz zdravé nemocné.
„Víte, už ani Anne si na mne nevzpomene, co je zpátky na Kellynchi,“ ušklíbla se.
„Tak to přece není...,“ bránila svou hrdinku mladá dáma, ale neměla se dostat ke slovu.
„Stejně si myslím, že si kapitán Wentworth měl raději namluvit Henriettu,“ mávla Mary rukou. „A jen se podívejte na tu vaši společnost. Půlce těch párů nevěřím ani za mák. Navíc pan Goldman se mi zdá opravdu podezřelý...“
Fantazii nebylo jak zastavit.

Fandom: Persuasion, Fans and Fascinations

Blanca

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
The Scribe
« Reply #4 on: 27. Jul 2014, 23:41 »
The Scribe

He was never a warrior.
His idolized brother Nori joined Thorin's quest, and so he went along.
He found out soon enough how 'unromantic' an adventure can be.
On the journey he learned a lot about himself and others.
What he learned he put in words and images to keep for eternal rememberance in his journal.
And he didn't stop writing after the quest.
His journal and quill were the very last thing he held, recording the events till his very bitter end.
His fragile body turned to dust.
His histories provided captivating read for generations of dwarves to come.

Fandom: Hobbit/LotR
Little things are the infinitely most important. - Sherlock Holmes

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Surové splynutí
« Reply #5 on: 27. Jul 2014, 23:46 »
Surové splynutí (2409)

Dvě mysli se spojovaly v jednu podobně snadno, jako barman míchá koktejly, a to navzdory faktu, že jedna z nich o toto spojení nestála.
Jakkoliv se ale snažila, odpor vůči zkušené sondě byl marný a sedativa udělala své. Vulkánka přiložila prsty tam, kam měla, a spojení proběhlo, ať už si to vězeň přál nebo ne. Potřebovala jediné: vytáhnout mu z paměti souřadnice sídla pirátů, k nimž patřil. Necítila se provinile, bylo to logické a efektivní.
Ovšem zjevně trochu přecenila jeho schopnost se bránit, protože sotva došlo k plnohodnotnému spojení, viděla všechno od souřadnic až po vzorek na kachličkách ve sprše.

Fandom: Star Trek
#dmd_bingo (splynutí myslí)
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: