Author Topic: Téma číslo 875 (19. 9. 2014) - Návrt idiota  (Read 2301 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 875 (19. 9. 2014) - Návrt idiota
« on: 18. Sep 2014, 12:19 »
Jeden z našich velmi nepravidelných přispěvatelů si včera posteskl, že téma bylo zase chyták.
Mechanický lemur pak trefně poznamenal, že témata jakýmsi vtipným způsobem sedí na den jejich vyhlášení.

A dneska tu máme Návr(a)t idiota. Náhoda? Nemyslím si.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Poslední patent
« Reply #1 on: 18. Sep 2014, 13:22 »
Poslední patent

V truhlářské dílně orenských mistrů trpaslíků panoval čilý ruch, který pozvolna přerůstal v nefalšovanou hádku.
„Já ti povidám, že to nemá cenu,“ vztekal se jeden z řezbářů a vztekle praštil do součástky katapultu.
„Drž pec, idiote, nechapeš tomu.“
„Nemá, vole, na mou dušu nemá. Démoni kam čumneš, šefuji nám lotři a svět je totálně fpiči.“
„Tož proto taky robime ty katapulty, ni?“
„Víš co? Strč si ten katapult do řitě, já jdu na pivo.“
„Tak to odvoláš.“
„A ne!“ vztekal se idiot a sahal po kladivu.
Egon Kaštan se samozřejmě bránil, sáhl po vrtačce a toho dne vynalezl trepanaci lebky.

Fandom: Lineage
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Skoro sabotáž, sakra
« Reply #2 on: 18. Sep 2014, 13:33 »
Skoro sabotáž, sakra (22 BBY)

„Kurva, do píče, kterej dementní ichtyl věšel ten zkurvenej obraz v tělocvičně?“ vřeštil Neva, vbíhal do knihovny a držel se za hlavu. Champbacca vzhlédl od novin, ale vypadal naprosto vyrovnaně.
[„Já myslel že ty.“]
„Ani hovno. Já bych do tý zdi normálně natlouk hřebík, ne vyvrtal tam díru a do tý díry ten hřebík jen tak narafičil.“
[„Spadl ti na hlavu?“]
„Ne, spadl na ovládání překážkový dráhy, kterou jsem zrovna kalibroval.“
[„Takže není tvůj?“]
„Kresba nějakejch teplejch motýlů? Si upad?“
[„To je fakt záhada.“]
Keisell byla z planety dávno pryč, ale na následky její překotné inteligence naráželi ještě pár měsíců.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Blueberry Lady

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
    • Dreaming garden
Inovace
« Reply #3 on: 18. Sep 2014, 19:12 »
Inovace

Snoopy nevěřícně hleděl na hromádku prken, hřebíků a… čehosi.
Kde je moje milovaná boudička? Smysl mého bytí, mé útočiště, můj domov, místo, kam skládám hlavu a záda? Krutý světe!
A protože bíglové jsou nejcitlivější ze všech stvoření, rozplakal se. Woodstock poletoval kolem a nedařilo se mu Snoopyho utišit. Nakonec dovedl Charlieho Browna, aby si svého pejska uklidnil sám.
„Jak se ti líbí moje inovace tvé boudy, Snoopy? Trochu jsem se ti v tom povrtal.“ Charlie se usmíval a Snoopy hořce litoval, že mu ten idiot nerozumí.
Jdu spát do stanu. A ty to navrtej tak, jak to bylo před inovací.

Fandom: Peanuts (Snoopy)
"Tam jistě žijí lidé. Půjdu se k nim podívat a sežeru je."

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Jejda
« Reply #4 on: 19. Sep 2014, 22:37 »
Jejda (47 BBY)

Jsou lidé, kteří dělají svou práci s láskou a svědomitostí, na kterou mohou být po právu pyšní. A jsou tací, kteří nestojí ani za tu facku, kterou by si zasloužili míň, než kulku mezi oči. I Pavvel Rhirhra patřil mezi tu druhou skupinu. Jeho úkolem bylo po vystudování školy, což mu trvalo o dva roky déle, než by mělo, vypočítat věk stromu, který nebyl obyčejným stromem. Byl stromem rostoucím na Kashyyyku a v jeho korunách, kilometry nad zemí, žili stovky, tisíce chlupáčů. A on jedním navrtáním kmenu, které si špatně propočítal a odhadl, zabil celý strom, který žil celá tisíciletí.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: