Author Topic: Téma číslo 1026 (17. 2. 2015) - Hirustofilie  (Read 1626 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 1026 (17. 2. 2015) - Hirustofilie
« on: 16. Feb 2015, 22:26 »
Hirustofilie a zkuste si nedělat legraci z Wyrrgyho

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Zkusil jsem, nejde to
« Reply #1 on: 17. Feb 2015, 16:31 »
Zkusil jsem, nejde to

Slonice Bantíra to v životě neměla lehké. Pocházela sice z docela bohaté rodiny obchodníků s hlínou, ale ani to jí nepomohlo najít si pořádného samce. Jistě, nápadníků bylo hned několik tuctů, ale žádný se jí nelíbil. Hubení, tlustí, ušatí, všechno by jí bylo jedno, jenže žádný nebyl dost chlupatý.
A tak vyrazila do světa, zamířila na sever a dobře udělala. Sice hned na okraji Seversku málem zmrzla, ale stálo to za to, protože ji ze závějí vytáhl samec jak z červené knihovny. Mamut Wyrrgy, bestiálně silný a s tak chlupatým chobotem, že měli první dítě ještě ten rok na jaře.

Fandom: Mechanique
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Fakt ne, hele
« Reply #2 on: 17. Feb 2015, 18:10 »
Fakt ne, hele

Zatímco nymfomanie byla v rodu de Bray dědičná naprosto dokonale a od začátku, ostatní úchylky se střídaly poněkud namátkou a časem se pěkně prostřídaly.
Vezměme si například hned zakladatelku rodu a pak její dceru. Zatímco Algernnon první trpěla od útlého dětství zcela očividnou fixací na zarostlé hipíky, jako byl její první mistr a zároveň první láska, její dcera hirustofilií netrpěla ani vzdáleně. Vlastně si poněkud vtipně upletla dítě se Sienem, který měl na těle všeho všudy asi tak chlup a půl.
Proč že je to vtipné? Protože ono holátko bylo ve skutečnosti jejím bratrem a synem výše zmíněného zarostlého hipíka.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Mechanický lemur

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Z deníku Orient
« Reply #3 on: 17. Feb 2015, 18:43 »
Z deníku Orient

Hirsutofilie nebyla ničím zvláštním. Když jsem tak kráčela městem a omrkávala, jak se támhle pelikán snaží při číšničení nadbíhat krokodýlí dámě s boa kolem krku ušitého z peří plameňáků, prostě mi to nedalo. Gato-, kynofilie, tyhle pojmy se v našem světě prostě nepoužívaly. Průšvih přicházel teprv, když došlo na takovou hemofilii, afiliaci býložravého mláděte u šelmích rodičů nebo kudlančí kanibalismus, čtenář odpustí, že u toho zírám do slovníčku. Však víte, někdy mi i bylo líto, že těch zblázněnců do pořádného kožichu tu nebloumá víc. Když tak zírám na cumlající se strážného pantera a lachtanici, díky, asi se dám na narcismus.

Fandom: Mechanique

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Ať jě za co tahat
« Reply #4 on: 17. Feb 2015, 22:28 »
Ať jě za co tahat (32 ABY)

[„Kdo to je?“] zhmotnil se Silový duch Champieho s lahváčem v ruce a bradou píchnul směrem k holčině, která dramaticky gestikulovala rukama a z úst vypouštěla obrovské množství superlativů.
„Nevím,“ pokrčil rameny Chlouppek a napil se se starým mrtvým kamarádem, „zdá se, že nějaká Wyrrgyho fanynka.“
[„Nedělej si ze mě prdel, nemá obdivovatelky. Je s podivem, že má vůbec kamarády,“] nepřišlo mu to moc pravděpodobné.
„Wyrrgy je sice debil, ale ona musí být fakt jeblá. Pořád žvaní o tom, jak je mužně osrstěný a že se hned pozná, že je to chlapák.“
[„Koukám, že jeho manželka se tomu akorát tlemí.“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: