Author Topic: Téma číslo 1166 (7. 7. 2015) - Ta holka je fakt můj typ  (Read 1173 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
She's just my kind of girl, she makes me feel fine.
Who could ever believe her drabbles would shine?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Hey, Sexy!
« Reply #1 on: 06. Jul 2015, 15:02 »
Hey, Sexy!

Byla neskutečně sexy, jako žádná jiná. Miloval jsem ji od prvního dne, kdy jsem ji spatřil, a možná právě proto jsem si ji ukradl jen pro sebe. Nechtěl jsem se o ní s nikým dělit, ale jak čas plynul, vystřídalo se uvnitř mnoho mužů i žen, dokonce i děti sem nakoukly. A ona je vždycky mile přivítala, jen málokomu zabouchla dveře před nosem. Já s ní měl velmi hluboký vztah, společně jsme se ocitli v mnoha realitách, čas pro nás nic neznamenal. Nemusel jsem skládat žádný manželský slib, a přesto bylo jasné, že nás nerozdělí ani smrt. TARDIS byla jedinečná.

Fandom: Doctor Who

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Bledá budoucnost
« Reply #2 on: 07. Jul 2015, 10:57 »
Bledá budoucnost (1976)

Flann seděl na srubové lavici a tak nějak tušil, že to Finnianovo korzování sem a tam je chozením kolem horké kaše pouze metaforicky. Přitom by si kaši fakt dal...
„Musíme si promluvit,“ spustil pak hlava rodiny tím tónem, že Flannovi okamžitě došlo, o co jde. „Já chápu, že se ti ta holka líbí, ale mysli dlouhodobě. Geneticky vzato je slepá ulička. Nejen že ti nedá dědice s druidskou krví, ona ti nejspíš nikdy nedá vůbec žádného. Vždyť s ní nemůžeš jít ani do lesa nebo se o ty děti pokoušet...“
Flann didn't care, Flann didn't give a shit.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Strasti strážce
« Reply #3 on: 07. Jul 2015, 13:36 »
Strasti strážce (41 BBY)

Byl to další z krásných, ale také nudných dní, jakých se i na Bespinu občas urodilo. Temný mstitel seděl v nejtemnějším koutě hospody, usrkával černý ležák a tvářil se odhodlaně. Jeho růžová padawan pocucávala žlutou limonádu a žvanila.
„Mistře? Asi jsem se včera zamilovala. Na první pohled,“ žvatlala zasněně a dokonale kazila chlupáčovi temnou auru, „má strašně krásné vlasy, černé jako uhel, a oči jako ty buráky, co si necháváte dovážet z Reythy. A je hrozně inteligentní. Není to proti zásadám Řádu, že ne? Ona je fakt holka podle mého gusta.“
Champbacca se přestal dusit pivem.
[„Počkej, jak jako holka?“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Staronová společnice
« Reply #4 on: 07. Jul 2015, 16:15 »
Staronová společnice

Byla dokonalá. Patrickovi tedy aspoň dokonalá rozhodně připadala. Možná byla o dost objemnější než ty ostatní, možná byla dvakrát tak těžší, možná na ni všichni nadávali, ale jemu to nevadilo, spíš naopak, o to víc fascinující mu připadala. Byl pravděpodobně jediný, kdo s ní kdy s nadšením trávil večery i noci a nikdy ho to neomrzelo; ačkoliv byla tichým společníkem, nikdy se s ní nenudil.
A Patrickovi netrvalo dlouho, než sám sobě přislíbil, že tuhle krásku bude tahat všude, nehledě na následky, nehledě na to, co se o něm bude vykládat.
Ta nová učebnice Přeměňování za ty trable prostě stála.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Oi, watch it, spaceman!
« Reply #5 on: 09. Jul 2015, 00:19 »
Oi, watch it, spaceman! (n.ž.)

Bezzubka si na ženské postavy nikdy moc nepotrpěla. Většinu hrdinek měla chuť umlátit, rozčtvrtit, oživit a znovu ubít něčím těžkým. Nechápala jejich nelogická rozhodnutí a patetické duševní monology, litovala všechny, kteří se s těmi blbkami museli vypořádávat. Existovaly i výjimky, samozřejmě, ačkoliv jich nebylo moc. Taková postava byla náležitě lidská, nedělala ze sebe tvrďačku, co umí všechno sama, nebo naopak chuděrku, co jí všichni ubližují. Dělala chyby, ale ne ty klišoidní, a nestyděla se je přiznat. Byla vtipná, rázná, nebála se oponovat, ale věděla, kde má hranice. Ve zkratce – koho zajímá nějaká Bella Swanová, když existuje někdo jako Donna Noble?

Fandom: realita
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Huttský stůl
« Reply #6 on: 09. Jul 2015, 15:03 »
Huttský stůl (nedělní žolík)

V katakombách pod Zorbovým palácem sice panovala tma a hrála ambientní hudba, ale přesto byly jejich obyvatelky často svědkem bizarních událostí, na něž si jen pomalu zvykaly. Často se například stalo, že si tam šel pod dohledem vězeňského droida některý z pánových lovců vybrat odměnu za dobře odvedenou práci.
„Ovšem tohle je přesně ona!“ zvolal jeden takový, sotva minul pár klecí, a tma velkoryse skryla kapající slinu.
„Přejete si zabalit?“ ptal se droid nevzrušeně.
„Ne, ani mýt ji nemusíte.“
Ačkoliv se podobná věc děla i dvakrát do měsíce, tentokrát se Becky žaludek zvedl. Té holce totiž mohlo být tak deset.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: