Author Topic: Téma číslo 1173 (14. 7. 2015) - Jenom holka jsem  (Read 1253 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6277
  • The Progeny
    • View Profile
I am just a girl, one among the others, nothing much to say, just still writing drabbles...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6277
  • The Progeny
    • View Profile
Fiktivní farbičky
« Reply #1 on: 14. Jul 2015, 12:34 »
Fiktivní farbičky (20 BBY)

[„Hele, můžu mít jeden intimní dotaz?“] obrátil se jednoho dne Simbacca na Vallu a samozřejmě ji tím poněkud zaskočil. Čekala všechno možné, ale nakonec kývla s tím, že ho prostě přinejhorším majzne.
[„Ty taky vidíš takový ty divný barvy, co o nich občas mluví Sagwen a Fosh?“]
„Jak jako divný barvy?“ podivila se s jistou dávkou úlevy.
[„Třeba fuchsiovou a akvamarínovou a kýho čerta.“]
„No jasně, ty ne? Třeba to, co teď jíš, je jasně starosmetanový.“ Simbacca vyvalil oči a pudink odložil.
[„A to máš nějaký zvláštní oči, nebo je to taky pomocí Síly?“]
„Ne, to je nadřazeností našeho pohlaví.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Bažinná buřička
« Reply #2 on: 14. Jul 2015, 13:56 »
Bažinná buřička

Navzdory tomu, že je v podstatě vždycky chtělo něco zabít, si Patrick Survivaly docela užíval. Objevoval své neupjaté, nesucharské já, rebelsky si nečistil zuby, nenosil kravatu, natož aby se třeba česal, prostě absolutní svoboda.
Na druhou stranu ale na takových akcích číhala nečekaná nebezpečí, na které ho žádný psychický trénink nepřipravil; ne, tím nebylo myšleno KKK (korálovci, krokodýli, komáři), ale jisté zmijozelské děvče, které zřejmě nechápalo koncept veřejného obnažování. Nebo spíš toho, co je na tom špatně.
"Co je? Nikdy's neviděl holku?" krčila navíc Ariana flegmaticky rameny a vůbec nechápala, proč chudák Patrick barvou obličeje připomíná přezrálé rajče s úpalem.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Jenom holka jsem
« Reply #3 on: 14. Jul 2015, 16:50 »
Jenom holka jsem

Ezra byl už odmalička naprosto obyčejný kluk s naprosto obyčejnými problémy. Když se však dnes postavil před zrcadlo, byl na sebe opravdu hrdý. Šli spolu večer s Ginger chodbičkou z knihovny, kde se právě podávaly snailšenky. Ginger mu připadala nesvá.
„Děje se něco?“
„Zase jsme prohráli ve famfrpálu, já už to nedávám Ezro.“
„To bude dobrý.“
„Ale né, někdy mi přijde jako bych na to nestačila, jako bych byla jenom holka.“
Ezra sice mlčel, ale v tu chvíli v něm jásala snad i slinivka – tak to nebude jen on, i Ginger si občas připadala, jako by byla jenom obyčejná holka!

Fandom: Felix Felicis
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Výchylení ze vzorce
« Reply #4 on: 14. Jul 2015, 22:25 »
Vychýlení ze vzorce

Leslie Abrahamsová by se klidně mohla vydávat za kluka a to nejenom vlasy a oblečením, nýbrž i chováním. Hraní s panenkami? Fuj. Sladké romantické řečičky? Fuj! Nadýchané holčičí sukně? Ne, děkuji, radši záplatované kalhoty. Typickým holčičím chováním a hihňáním okatě opovrhovala a všichni si na to už i zvykli. Vlastně to brali jako normální věc a naopak je z míry vyvádělo, pokud se Leslie zachovala podle jiného (holčičího) vzorce. Jako tuhle na mistrovství světa ve famfrpálu, kdy se rozplývala nad Tylerem Wilsonem. Na nechápavé pohledy Maeve a Darrela jen pokrčila rameny s tím, že i ona je přece jenom holka.

Fandom: Felix Felicis
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8530
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kořist a krev
« Reply #5 on: 15. Jul 2015, 13:06 »
Kořist a krev (3377, nedělní žolík)

„Co jsi zač?“ zděsil se upír a syčivě se ptal vysloveně aby řeč nestála, protože už mu muselo být jasné, že tahle zranění prostě nerozchodí.
„Denní tvor?“ navrhoval, když protistrana mlčela, a padaly z něj další a další kousky hnijícího masa, pozvolně se přeměňující v prach. „Vlkodlak nebo jiný měňavec? Nájemný vrahoun, maskovaný bitevní android? Čí drápy mě poslaly do pekla?“ Škemral by dál, ale s rozsypanou hlavou to jde těžko.
„Ani jedno, debile,“ pronesla úplně obyčejná holka a šla si dát čokoládu.
Kombinace PMS a stříbrného laku na nehty je prostě mnohem smrtelnější, než se píše na příbalovém letáku.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4349
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mnozí je mají
« Reply #6 on: 20. Jul 2015, 00:25 »
Mnozí je mají (měsíční žolík)

Příchodu Zeltronky do přístavního baru v Oblačném městě si samozřejmě všiml každý, kdo koukal po troše atraktivního fialového masa, ale ona o žádného z čumilů nejevila zájem a směřovala rovnou k baru. A zjevně nechtěla drink, protože kousek od pultu vytáhla světelný meč, zapnula ho a namířila červenou čepel na jednoho ze štamgastů.
„Ale?“ podivil se ohrožovaný muž a tvář se mu pomalu formovala do šklebu, „z malé Joyce je velká rytířka Jedi, hm?“
„Kdepak,“ zchladila ho, „jenom holka se světelným mečem a pár otázkami.“
Netřeba snad dodávat, že než jí prozradil, kde jsou její sestry, moc si to neužil.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: