Author Topic: Téma číslo 1183 (24. 7. 2015) - Tak to se mnou zkus  (Read 1242 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6277
  • The Progeny
    • View Profile
Honey, I'm still free, take a chance on me. Gonna do my very best and it ain't no lie, if you write a drabble or two, if you simply try.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8530
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Osudový objev
« Reply #1 on: 23. Jul 2015, 16:10 »
Osudový objev (22 BBY)

Simbacca na tu věc chvíli mžoural a nevěděl, co si myslet.
„Vem si mě,“ říkala a on si byl docela jistý, že by neměla. „No tak, čekám tu jen a jenom na tebe už celou věčnost. Nezklamu tě. Nebudu se s tebou hádat, budeme se krásně doplňovat, uvidíš. Jsme si souzeni. Mnozí už mě chtěli, ale žádný mě neoslovil tak jako ty, pořád nejsem ničí. Aspoň to zkus, prosím, uvidíš, že tě nezklamu, jen mi dej šanci.“
Pokrčil rameny a zkusil. Vrazil ten žlutý krystal do právě konstruovaného meče a ani jednou toho za následujících šest set let života nezalitoval.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6277
  • The Progeny
    • View Profile
Vlahé vábení
« Reply #2 on: 23. Jul 2015, 16:19 »
Vlahé vábení

Rune patřilo k menším městům a nebýt citadely, většina lidí ho považuje za vesničku, ovšem i tam se děly docela zajímavé věci. Hlavně v noci, v okolí té bezejmenné hospůdky za skladištěm a následně v jedné z hal za hradbami, kam se právě jedna známá drówka v červeném snažila nalákat dalšího zákazníka.
„Jsi-li stále sám, útěchu ti dám. Tak to se mnou zkus, vždyť jsem vážně kus,“ zpívala a výmluvně natřásala dekoltem, v němž by se schovali všichni královští paladinové i s bratrem Helmutem.
Nakonec to zkusil skoro každý, a i když to někteří nepřežili, všem to stálo za to.

Fandom: Lineage
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4349
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bespinské take-away
« Reply #3 on: 23. Jul 2015, 16:50 »
Bespinské take-away

V baru Oblačná opice bylo jako vždy veselo. Banda Zorbových hrdlořezů se vrátila z akce a objednávali si alkohol po litrech, drogy po pytlích a dívky po tuctech, takže byl rázem spokojený úplně každý.
Každý až na Rennara, na kterého nezbyl ani panák, ani šlapka, což kvitoval vzteklou ranou pěstí do barového pultu.
„Já furt volná jsem, tak mě na drink vem,“ usmálo se na něj zeltronské zlodějíče tak mladé, že chtělo bezpochyby jenom z někoho vymámit džus, a on jí skutečně něco koupil.
A zatímco usrkávala ovocnou šťávu s trochou sladkého rohypnolu, napsal si nedaleko bydlícímu kamarádovi o pytel.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Aar Ghuntu

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 68
    • View Profile
    • Deinceps
Počátek
« Reply #4 on: 23. Jul 2015, 22:59 »
Počátek

Elzear Arden se probudil již za ranního kuropění. Rychle vstal a šel si udělat supercloumáka. Včera s Jorgesem pili do noci a dnes se nápad jít k přijímači republikové armády společně nezdál tak skvělou myšlenkou.
Elzear o přijetí vážně stál, Jorges žebronil, ať ho vezme s sebou, ať to s ním zkusí, je přece kámoš...
K Ardenovu překvapení prošli oba i s neurčitým počtem promile včerejšího kamarádšoftu. Měl Jorgese tak nějak rád a tak to šli zase zapít.
Kdyby věděl, co si na sebe ušil, jakého že kolegu a později vypečeného podřízeného, pil by ještě par týdnů.
Blažená je nevědomost!

Fandom: Star Wars
s úctou
Aar Ghuntu

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Výběr vládce
« Reply #5 on: 24. Jul 2015, 00:16 »
Výběr vládce

Už od chvíle, kdy se narodila, jako by jí něco chybělo. Někdo, koho by mohla komandovat. Přetvářet k obrazu svému. Drahá polovička, řekněme.
Ne že by do budoucna očekávala, že se po ní nebude chtít změna, ale byla kombinována ořechem a perem ptáka Fénixe, a tak si vzdor hodlala náležitě užít. Bylo jasné, kdo jí bude vládnout - nějaký silný charakter, někdo, komu se nebude stydět poddat.
No a pak ji vzal do ruky takový mrňavý blonďatý jedenáctiletý trouba, co vůbec nechápal, co se po něm chce, a bylo rozhodnuto; odpověď dostal prakticky ještě dřív, než mu došlo, že má poprosit.

Fandom: Felix felicis & hnusné plagiátorství (promiň, Flanne)
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

 

Další pískoviště: