Author Topic: Téma číslo 1202 (12. 8. 2015) - Moje princezna  (Read 1503 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma Moje princezna určitě udělá radost nejednomu zmijozelskému feťákovi.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Prevence proti požeru princezen
« Reply #1 on: 11. Aug 2015, 14:38 »
Prevence proti požeru princezen (1977)

Z bezejmenné jeskyně, jakých je na pobřeží Islandu bezpočet, se ozýval bestiální řev doprovázený údery a nadávkami v nedomácím jazyce. Občas ven dokonce unikl tenký, ale efektní proud ohně, který poměrně silně nasvědčoval tomu, že jedna z těch věcí uvnitř je drak.
„Tumáš, hajzle!“ říkal druhý účastník zápasu a z naštvaného „a jestli to uděláš znova, sním tě“ bylo podobně zjevné, že tou druhou je dřevěným mečem ozbrojený Flann.
„Moje,“ pravil nakonec a skláněl se pro maličkou pohyblivou fotku jeho princezny, kterou mu ta bestie šupinatá v nestřeženém okamžiku čajzla.
A to, že měřila sotva metr, mu bylo úplně jedno.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Gwen

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 156
    • View Profile
Jen jdi, kam tě srdce táhne!
« Reply #2 on: 11. Aug 2015, 15:03 »
Jen jdi, kam tě srdce táhne!

"Já tu nebudu!" křičel Osi Sobeck a rval zuřivě oblečení do kufru, "stýská se mi!"
"A po čem, pane?" zeptal se úslužně droid a muchlané oblečení bleskově narovnával a vracel do skříně.
"Po mém drahouškovi, mé princezně, andílkovi, drobečku!"
"Nevěděl jsem, že jste v milostném vztahu!" podotkl droid a začal se bránit uškrcení šálou.
"Co? V jakém vztahu?" zastavil Sobeck pokus o droidovu deaktivaci.
"Milostném. Těchto termínů zpravidla používají citově angažovaní jedinci...," droid nedomluvil, protože Sobeckovi se to uškrcení povedlo.
Takže si nakonec ušetřil i vysvětlování, že ona princezna je vlastně Citadela a také v pravém smyslu slova velitelův domov.

Fandom: Star Wars (odrůda Clone Wars)
#dmd_bingo (Stesk po domově)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Úlovky
« Reply #3 on: 11. Aug 2015, 18:29 »
Úlovky

Protokolární droid před trůnem huttského vládce se oprávněně klepal strachem. Zpráva, kterou mu měl doručit, ho totiž s největší pravděpodobností odsoudí k sešrotování.
„Nejskvostnější Jimbo,“ spustil, „můj pán Jabba vás srdečně pozdravuje a doufá, že se vám daří co nejvýtečněji. Doufá také, že se brzy zastavíte u něho v paláci, kde má nový úlovek.“ Kdyby mohl, polkl by, takhle jenom spustil holografický přehrávač, ukázal Huttovi princeznu Leiu v bikinách a očekával zničení rukou závistivého červa.
Jimbo se však upřímně rozesmál a zachrastil řetězem, na jehož konci byla v přikovaná Nolla Brannigan.
Možná jenom jedna, ale stokrát hezčí než nějaká politička...

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nesprávná nobilita
« Reply #4 on: 12. Aug 2015, 14:04 »
Nesprávná nobilita

Jeho bratr měl v lásce smůlu. Kolikrát jej následoval na spletité cestě až k opevnění, kde zlovolný netvor držel jeho vyvolenou, aby pak sledoval jeho zasmušilou tvář a poslouchal stále skleslejší „tohle není moje princezna“? Scénář byl vždy stejný, jen frustrace rostla: probili se skrz armády želv, brouků a hub, jeho bratr se po stožáru svezl k pevnosti a než ho on dohonil, plakal tam v trůnním sále u vzkazu, že jeho princezna je v jiném hradě. Ovšem nevzdával se a hned vyrážel o pevnost dál, najít tu svou.
Luigi mu to rozhodně nerozmlouval, protože si mohl nechat všechny ostatní.

Fandom: Mario
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Princeznin poskok
« Reply #5 on: 12. Aug 2015, 17:08 »
Princeznin poskok

Suttonovi to vlastně nevadilo, v podstatě. Prý. ŘÍkalo se to. Někteří ho sice považovali za největšího chudáka školy, ale on si nestěžoval - nestyděl se tahat růžovou kabelčičku s růžovými doplňky, nestyděl se za růžovou termosku s kakaem, kterou s sebou musel vždy nosit též; nestyděl se, když musel se starostlivým výrazem vytáhnout (růžovou) mastičkou na podrážděnou kůži, nestyděl se ani při incidentu, kdy musel po společenské místnosti prakticky po čtyřech honit a následně zavraždit pavouka.
Je ale fakt, že kvůli těm pohledům, co po něm spolužáci vrhali vždycky, když oslovil Amarillu "princezno", se začal po pár letech stydět celkem slušně.

Fandom: Felix felicis
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Aurořin příběh
« Reply #6 on: 14. Aug 2015, 01:19 »
Aurořin příběh (nedělní žolík)

Dnes byl ten důležitý test! Aurora vstala a zapomněla se učesat, protože nevěděla, kam dřív. Potom šla Aurora po schodech, jenže zakopla o svůj krapet delší hábit, čímž si ho roztrhla. Aurora už byla celá nešťastná, šla k učebně a potichu doufala, že ji nečeká už žádná tragédie, neboť měla co dělat, aby před testem nezkolabovala. Sečteno a podtrženo, vypadala příšerně.
Naproti ní stál Flann, který to ráno párkrát olízl jednu konkrétní ropuchu z Colorada. Když se koukl na Auroru, viděl kolem ní nebe, kvantum dýňové šťávy, jednorožců a smažených cvrčků. Flann začal tu bohyni vzývat a Aurora začala… kolabovat.

Fandom : Felix Felicis
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: