Author Topic: Téma číslo 1207 (17. 8. 2015) - Moje poslední šance  (Read 998 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tohle je Moje poslední šance postnout téma v den, kdy se má odevzdávat, pak už si to zas budu hlídat pořádně, fakt.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

keraM

  • Guest
Dvě rány vedle a jedna do černého.
« Reply #1 on: 17. Aug 2015, 12:04 »
Dvě rány vedle a jedna do černého.

V toulci mám už poslední tři šípy. Warrgalů bylo prostě hodně. Jenže už jsou všichni mrtví. Vydávám se za zraněným kamarádem, jsem od něj nějakých sto kroků daleko. Ve křoví kousek od něj něco zaharašilo. Po posledních dnech plných pronásledování a jízdy jsem unavený, takže jsem se uklidnil, že to je jen nějaké zvíře. Jenže v následujících vteřinách jsem zjistil, jak moc velká chyba to byla. Vylétl odtamtud Warrgal a vrhl se na mého druha. Instinktivně jsem vystřelil první dva šípy, ale minul jsem oba. Poslední šíp. Divoce mi buší srdce. Zadrnčení. Svist. Výkřik. Dutá rána. Měl jsem poslední šanci.

fandom : Rangers apprentice

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Neodbytný nenechavec
« Reply #2 on: 17. Aug 2015, 15:58 »
Neodbytný nenechavec (19 BBY)

Toho večera nebylo Vojtovi do smíchu. Sotva došel za svými kumpány v jídelně, ztěžka dosedl a tvářil se nanejvýš vážně.
„Je to v hajzlu,“ pravil zamyšleně, ale k pokračování ho nemuseli přemlouvat. „Valla se odsud bude stěhovat do Fogsmeade.“
Ostatní chlapci to chápali, ostatně její studia probíhala podstatně hůř než její kariéra ve městě. Rozhodně to bylo méně divné než jeho smutek.
„Velmistr zítra pořádá velkou pitku na rozloučenou. Víte doufám, co to znamená?“ Nevěděli.
„Že dostanu nejen jedinečnou, ale taky poslední šanci ji ovíněnou při svlíkacím pokeru obrat o všechno, tak ne že mě v tom necháte jako minule!“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Vynucené vyznání
« Reply #3 on: 17. Aug 2015, 15:58 »
Vynucené vyznání

Byla to jedna z těch závěrečných hostin - holt sedmý ročník, přetrhávání pout a tak dále. Dva studenti (žlutozelená) stáli u zdi síně a vehementně se dohadovali.
"Ty blbče. Běž za ní!"
"Tobě se to snadno řekne - ty to máš jednoduchý!"
"Přestaň odbíhat od tématu a maž, nebo se neznám! Je to tvoje poslední šance!" zněl výhružný šepot.
"Ale to nemůžu! To nejde!"
Ozvalo se nekompromisní "PADEJ!" a nešťastný sedmák se odebral bradou napřed směrem ke své "vyvolené", která se to měla v jeho podání teprve dozvědět. A k překvapení všech to nebyl Arsen, kdo nakopl do pozadí Patricka, ale naopak.

Fandom: Felix felicis (asi AU. Asi určitě.)
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Družný divoch
« Reply #4 on: 17. Aug 2015, 19:04 »
Družný divoch

Na les padla tma, nebe šedlo v příslibu dlouho očekávaného deště a listí pod nohama šustilo tak nějak divně. On však přesto pokračoval dál a neúnavně hledal svou ztracenou rodinu, která tady někde prostě musela být. Co chvíli je volal, co chvíli běžel prozkoumat ty podivné zvuky u studánky a co chvíli se mu zdálo, že svým chatrným zrakem vidí něco jako světlo naděje.
Náhle se otočil vítr a on něco ucítil. Smrdělo to podobně jako jeho máma a malý divočák poznal, že právě dostal poslední šanci ji dohnat.
„Ty krááávo!“
Nebyla to jeho máma, bylo to úplně jiné prase.

Fandom: Realita
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Prozření v pravý čas
« Reply #5 on: 17. Aug 2015, 20:28 »
Prozření v pravý čas

Trvalo to sice dlouho, ale jednou k tomu skutečně došlo.
Nikdo už nejspíš přesně nespočítá, kolikrát musela Joya vysekávat své tři sestry z potíží, ovšem nakonec se to alespoň v jednom případě vyplatilo. Zatímco Yaeta a Nolla se znovu vrhly do víru veselí a tedy vstříc dalšímu potenciálnímu zotročení, Becky osvítila spásná idea.
Prostě vezme tuhle šanci jako poslední. Začne nový život, daleko od luxusu a bohémství, někde na zapadlé planetě, kde ji touhy nebudou hnát do riskantních situací a potenciálních malérů.
Což bylo jediné štěstí, protože Joyce o dva měsíce později zemřela a už nikdy nikoho z bryndy nevytáhla.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: