Author Topic: Téma číslo 1211 (21. 8. 2015) - Mé ženské problémy  (Read 1379 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Oh my, je to tady, došlo na Mé ženské problémy.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6284
  • The Progeny
    • View Profile
Osmahnutá odbornice
« Reply #1 on: 20. Aug 2015, 12:38 »
Osmahnutá odbornice (1985)

Leslie sekundu po celé otočila cedulku na dveřích do polohy zavřeno, vysloveně agresivně zamkla a nasupeně odcházela zadním vchodem.
Vypadalo to, že buď nemá svůj den, nebo naopak má svoje dny, ovšem kdo ji znal, ten druhou možnost promptně vyloučil. Vždyť šlo o Leslie, ta přece ženské problémy mít nemohla, ne?
Jenže přesně o to šlo: neřešila totiž ty svoje, nýbrž spoustu jiných. Řešila problémy čarodějek starých i mladých, sem tam ježibabu, a nesměla žádnou zapálit.
Takže sotva práskla dveřmi a opustila ordinaci, šla do Děravého kotle na jedno pivo a jednu noc proklínání chvíle, kdy se rozhodla studovat magynekologii.

Fandom: Felix Felicis! AU
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4354
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Obrázek z otrocký historie
« Reply #2 on: 20. Aug 2015, 12:58 »
Obrázek z otrocký historie

Ačkoliv byly Zorbovy otrokyně často podvyživené, fyzicky i psychicky týrané a bez přístupu ke kvalitní lékařské péči, jistým periodickým procesům to rozhodně nezabránilo. Správce harému tomu možná mohl předcházet, ale jak už bylo párkrát řečeno, hormonální antikoncepce byla dražší než pořizovací cena otrokyně a většina pánů byli skrblíci, takže tudy cesta nevedla. Navíc byli vlastně rádi, že krvácením postižená služka není těhotná a bude moci být za pár dní zase zapojena do pracovního procesu.
A co že s ní dělali v tom krátkém mezidobí, ptáte se?
Volno samozřejmě nedostala, prostě ji jenom šoupli do pokoje s označením „pro piráti doprí“.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Plebej

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 461
  • Velmi zaneprázdněný bůh
    • View Profile
Zrůdné zpoždění
« Reply #3 on: 20. Aug 2015, 14:18 »
Zrůdné zpoždění

"Nebojte se, máme moc šikovného pana doktora," konejšila bíle oděná lékousestra Flavia, kterému stály v očích slzy.
"Ale když já... a ten kužel... a teď... já takhle přece nemůžu domů," rozvzlykal se hystericky Flavius a nebyl k utišení, nezabralo dokonce ani to, když ho lékousestra posadila, přikryla dekou, do náruče vrazila růžového jednorožce a přidala kakao a sušenky.
"No tak, neplačte. Jak že je to dlouho..? Aha. Chvíli tu počkejte, půjdu to panu doktorovi říct."
Až na to, že pan doktor si momentálně hasil v Kotli pivem ženské potíže vlastní, takže řešení Flaviova narůstajícího problému muselo být odloženo na neurčito.

Fandom: Felix felicis AU a fakt strašlivě se omlouvám, prosím, nebijte mě, já se zabiju sám
"To je kouzlo chaosu - je tu pro všechny. Jeden řád můžeš narušit jiným řádem. Řád můžeš narušit chaosem. Ale chaos a chaos dělá jen větší chaos. Každý může mít svůj dílek pizza-chaosu."

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8541
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krvavý Kashyyyk
« Reply #4 on: 20. Aug 2015, 14:42 »
Krvavý Kashyyyk (28 BBY)

Být mistrem Jedi je super věc, ale když jste chlap a dají vám do učení holku, občas to trochu skřípe.
Samozřejmě jsem si všiml, že Jessica roste a zdaleka už není tím mrnětem, co nepouští plyšáka z dohledu, ale protože mi v těchhle věcech chybělo patřičné vzdělání, nepočítal jsem s žádnými podivnostmi. Vlastně jsem se docela těšil, že mi padawan náležitě zesílí a budu s ní konečně moct létat na náročnější mise. A lepší termín jsem si zjevně vybrat nemohl, protože celou cestu kashyyyckým podrostem mrmlala něco o svých dnech a že mě nenávidí.
Takže kdo byl nakonec chudák, no?

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Rozhodnutí
« Reply #5 on: 21. Aug 2015, 20:05 »
Rozhodnutí

Toho, jak je rozhozená, si mohl všimnout dřív, než přišel s prosíkem. Pořád totiž váhal a věděl, že se už musí rozhodnout.
„Neotravuj, já mám teď dost svých problémů, nemám čas!“
„To by mě fakt zajímalo, jakejch problémů můžeš mít dost!“
Ženských problémů, Rómeo!“
„No ták, Julí... Nenech se prosit!“
Žužu rázně zavrtěla hlavou, zvedla se a odcupitala pryč. Romeo se cítil zrazený, a s hlavou svěšenou se ploužil zpět do podzemí. Zeptal se ve špatnou chvíli... ale vždyť to bylo důležité! Musel zjistit, co jsou to „ženské problémy“, že Julče zabránily pomoct mu s výběrem barvy košile na ples.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: